1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

4Free Video Converter 2.8

Video Format Dönüştürme Programı

 1. Çağlayağmur
  Telefon veya tabletlerinize uygun video formatları elde etmek için elinizde bulunan videoları dönüştürmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi 4Free Video Converter ve sahip olduğu kullanım sihirbazı sayesinde işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

  HD ve Flash videoların yanında daha az popüler video formatlarını da destekleyen program dosyaları birleştirme, sesi ve videoyu ayrıştırma, videoyu düzenleme ve efektler ekleme gibi bazı gelişmiş özelliklere de sahip.

  Programın arayüzünde bulunan butonlar ve yönlendirmeler akıllıca yerleştirildiklerinden dolayı videolarınızı işlemek istediğinizde karmaşık bir arayüz yerine kullanışlı ve rahat bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Ekleyebildiğiniz efektler ve videoyu kesme, birleştirme gibi diğer seçenekler de programın sadece bir dönüştürücüden daha fazlası olmasını sağlıyor.

  [​IMG]