1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Akinator VIP -

Akinator Akilli cin

 1. neco77
  [​IMG]  Ünlü Cin sana meydan okuyor. Yardimci olmak için Aki Ödülü aramaya basla.
  Akinator yalnizca birkaç soru sorarak aklini okuyabilir ve düsündügün karakteri söyleyebilir. Gerçek veya kurgusal bir karakter düsün ve Akinator onu bulmaya çalissin. Cin'e meydan okuyabilecek misin?

  Facebook'da paylasin, Akinometre'yi kesfedin... ve yeni güncellemelerle dahasi. Çocuk korumasini açin çocuklarinizin daha güvenli oynamasini saglayin.

  ***AKI ÖDÜLÜ ARAMAYA BASLA***
  Akinator seni farkli düsünmeye çagiriyor. Bildigin gibi, karakter tahminini seviyor ve zorlugu daha da artirmak istiyor.
  Bunu yapmak için uzun zamandir oynanmamis, unuttugu karakterleri ona hatirlat.

  ***AKINATOR'U ÖZELLESTIR***
  Geniz sayesinde yeni arka planlar açarak oynayabilecek, Akinator'u istedigin gibi özellestirebileceksin. Cin'i vampire, kovboya veya diskocuya dönüstür.

  *** BenimDünyam DENEYIMINI YASA! ***
  Akinator'un yetenekleri asla bitmiyor! Cin'den yeni bir sürpriz: BenimDünyam ile yeni bir oynama sekli kesfet.
  Akinator'a daha çok meydan oku: akrabalarini ve arkadaslarini tahmin ettir ve onlari kendi BenimDünyam galerinde topla.
  Daha da iyi! Sen oynamasan bile Akinator arkadaslarini ve akrabalarini bilebilrir. Imkansiz mi?! Telefonunu arkadaslarina ver ve BenimDünyam deneyimini yasa... ve sasirmaya hazir ol!

  Özellikler ++
  -Birkaç dilde mevcut (Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Japonca, Arapça, Rusça, İtalyanca, Çince, Türkçe, Lehçe, Korece, İbranice ve Hollandaca).
  -SOnuçlarını Facebook ve Twitter'da paylaşma.
  -Çocukların güvenle oynaması için çocuk filtresi.
  -Tabletin için ayrı versiyon.