1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Ashampoo Burning Studio 19.0.1

Blu-ray Yazdırma Stüdyosu

 1. aslann
  CD, DVD, Blu-ray Yazdırma Stüdyosu
  Ashampoo, CD/DVD/BD yazma aracı Burning Studio'yu gelişen internet dünyasının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeniden dizayn etti. Programın yeni sürümü sadece arayüzünde değil, özelliklerinde de onlarca değişiklikle geliyor. Ashampoo Burning Studio 2013 eski sürümünden çok daha hızlı.

  [​IMG]

  Ses ve video dosyalarını hızlı şekilde diske yazdıran program, 720p ve 1080p HD video desteği sunuyor. DVD ve Blu-ray menüleri oluşturmak için entegre bir editörü olan programla kendinize özel menüler tasarlayabilirsiniz. Bulut bilişim desteği getirilen yeni sürümle internet servislerindeki verileri disklere yazdırabiliyorsunuz. Kullanım kolaylığı için geliştirilen özellikler sayesinde işlem hızınız yükseliyor. Verileri yazdırmadan önce her tür düzenlemeden geçirebileceğiniz editör ve slide show hazırlayabileceğiniz hazır temalar geniş kullanım özelliklerinden bazıları.

  Ashampoo Burning Studio 2013 Temel Özellikler
   • Çok yönlü disk yazıcı: Dosyalarınızı yedekleyebilir veya Blu-Ray, DVD veya CD'ye yazdırabilirsiniz.
   • Profesyonel DVD Yazma: Slayt gösterileri ve video diskler oluşturma
   • Müzik CD'leri ve MP3/WMA diskleri oluşturma
   • Dış görünüm ve kapak tasarımları oluşturma
   • Disk görüntüleri oluşturma
  İnternetteki Verileri Yazdırma

  Program Facebook, Dropbox, Flickr ve Picasa hesaplarınızdaki verileri yazdırma seçeneğiyle rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Sosyal ağlarda bulunan resim ve video dosyaları program içerisinden seçilerek disklere kaydedilebiliyor.