1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

AutomateIt - Android telefona görev atayın -

Telefona görev atayın

 1. YoRuMSuZ
  Android işletim sistemi olan cihazınızı bir nevi programlamanıza ve otomatik görevler tanımlamanıza yarıyor. Çeşitli koşullara çeşitli amaçlar atayabiliyorsunuz. Extreme örnekler: Telefonunuzu sessize almanız gereken saatleri veya ilgili yerlerin koordinatlarını belirleyip, o saat geldiğinde veya o koordinatlara geldiğinizde, cihazın sesini otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz. Belirli numaralar sizi aradığında veya belirli smsler aldığında cihazın yapmasını istediğiniz işlemleri gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Kimsenin doğum gününü unutmaz, oluşturacağınız otomatik smslerinizle sevdiklerinizi hatırlamış gibi yapabilirsiniz.

  Uygulamanın mantığı aslında çok basit. Diyelim ki iş yerinde telefonunuzu sürekli olarak sessiz konumda kullanıyorsunuz ancak işe gittiğinizde cihazı sessize almayı yahut işten ayrılırken sesini açmayı unutmaktan şikayetçi olabilirsiniz. O halde bu işi AutomateIt’e bırakın. Uygulamayı yalnızca bir kez programlayın ve konumlama bilgisi aracılığıyla iş yerine geldiğinizde otomatik olarak sessize geçsin ya da ayrıldığınızda sesi açılsın.

  [​IMG]


  Uygulamanın videosu: