1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
    Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

BumpTop 2.1

Masaüstünüzde Farklı Bir Görünüm

  1. YoRuMSuZ
    Her ne kadar duvar kağıdınızı değiştirip yeni görünümler elde etseniz de klasik masaüstü görünümünüzü kökünden değiştirmek istiyorsanız ücretsiz BumpTop'u deneyin.

    Masaüstünüzün çok farklı bir hal alarak başkalaşım geçirmesini sağlayabileceğiniz BumpTop ile üç boyutlu bir dünya yaratabilirsiniz. Üç boyutlu olarak tüm ikon ve nesnelerin görüneceği bu yazılım sayesinde her bir program grubunu ayrı olarak kategorilendirebiliyorsunuz. Kategori ve bölümler halinde masaüstünüzü düzenleyebileceğiniz BumpTop’un en kullanışlı özelliği ise yarattığınız bu üç boyutlu düzen üzerinden Twitter ve Facebook gibi sosyal ağ sitelerindeki hesaplarınıza tek bir tık ile ulaşabiliyor olmanız. Ekranınıza bazı hatırlatıcı notlar da ekleyebilen BumpTop, klasik görünümden sıkılan kullanıcılar için birebir.


    Boyut: 17.24 MB