1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Camtasia Studio 8.4.1

Gelişmiş video programı

 1. YoRuMSuZ
  Yüksek kalitede deneme videoları yapabilir, sunumlar gerçekleştirebilir ve ekran görüntüleri alabilirsiniz. Gerçekten işinde tam birprofesyonel. iPod uyumlu olması da ne kadar entegre olmaya aç bir
  program olduğunu gösteriyor. Ki bu da büyük bir artı kazandırıyor. Ekranda o an ne var kolayca kaydedebilirsiniz. PowerPoint sunusu, SesCd'leri, Webcam videoları dahil herşeyi kayıt edebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Mevcut videolar üzerinde değişiklikler yapabilir, videolara görsel animasyonlar, ses dosyaları, yüzlerce efekt ve yazı ekleyebilirsiniz. Program; alanında en güçlü be en yeteneklisidir...

  Programın resimli anlatımı için BURAYA tıklayın.

  Skype / ICQ / Yahoo / Netmeeting / Paltak vs. Kısaca Camera ile CHAT yapılan her programda çalışacaktır. Kısaca bilgisayarınızın ekranında bulunan her nevi görüntüyü kayıt edebilen çok başarılı bir programdır.

  Programla oyun ekran kayıtlarını da yapabilirsiniz.

  Program boyutu: 248 MB (Tam Sürüm)


  [​IMG]