1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Corel WinDVD Plus 11.0

DVD ve video oynatma programı

 1. Celal28-
  WinDVD® 9 dünyanın öncü DVD ve video oynatma programlarından birisidir. Mükemmel ses ve görüntü kalitesi, çok kolay kullanım imkanı sunan arabirimi ve tasarımı ile en popüler DVD oynatıcılarından birisi. Geniş format desteği, özgün özellikleri ve daha bir çok gelişmiş teknolojik imkanı ile dizüstü veya PC\'nizde DVD izlemek için varolması gereken bir programdır.


  DVD & Video Oynatma

  * Eğlence; Daha önce hiç bir filmi izlerken alamadığınız zevki bu güzel program ile alabilirsiniz. Standart filmleri bile HD kalitesine yakın görüntü mükemmeliği ile ve surround ses sistemi ile izleyin.
  * Yolda Film ke-yfi; Nerede olursanız olun gelişmiş dizüstü bilgisayar özellikleri sayesinde filmlerinizi rahatça izleyebilirsiniz.
  * Formatlar; Geniş format desteği WinDVD\'yi mükemmel bir video oynatıcı yapmaktadır. DivX® ve QuickTime desteği de mevcuttur.


  Corel WinDVD Pro 11 sürümüyle yenilenmiştir..
  Lisans:
  Deneme Sürümüdür