1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

DrawExpress Diagram -

DrawExpress Diagram

 1. neco77
  [​IMG]
  DrawExpress Diagram


  [​IMG]  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]  DrawExpress hızlı bir jest tanıma şeması uygulamasıdır. DrawExpress ile, basit ve sezgisel bir şekilde şemaları ve akış şemaları çizebilirsiniz. Bir kalem ve kağıt kullanarak kadar kolay! Yazılım tasarımı, finans, işletme, hukuk çalışmak, ya da okul için ihtiyacınız olsun, DrawExpress sizin diyagram ihtiyaçlarına mükemmel bir çözümdür. DrawExpress sizin için doğru olup olmadığını görmek için satın almadan önce ücretsiz DrawExpress Lite sürümünü deneyin!
  Daha fazla bilgi için DrawExpress ziyaret edin.Eğer DrawExpress ile ne çizebilirsiniz olabilir?Yazılım UML ve Ağ Tasarımları:
  - Kullanım durumda Şeması
  - Sıra Şeması
  - Sınıf Diyagramı
  - Devlet Şeması
  - ER Diyagramı
  - Veri Akış Şeması
  - Ağ Diyagramı
  - ArchiMateİş Süreçleri ve Zihin Haritaları:
  - Akış Şeması
  - BPMN
  - Organizasyon Şeması
  - Süreç Akışı
  - Zihin haritası
  - Özellik Listesi
  - Karar Ağacı
  - Görsel NotlarSesler ve eylemler sözlerden daha yüksek sesle konuşur daha kolay bulunuyor. Bizim diyagram aracı kullanmak için ne kadar kolay olduğunu görmek için DrawExpress bizim öğretici videoyu izleyin.
  Ayrıca web sitemizde DrawExpress öğretici slaytlar check out.NOT: DrawExpress PNG, SVG, ve DE (DrawExpress) formatında ihraç ve Dropbox ve e-posta ile paylaşabilirsiniz olabilir.