1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

DriverMax 9.42

Driver (sürücü) Yedekleme ve Yükleme

 1. Girayhan
  DriverMax, bilgisayarınızda yüklü tüm sürücüleri (driver) basit ve hızlı bir şekilde yedekleyebileceğiniz, daha sonra (örneğin format sonrası) tek bir tıklama ile, gerekli tüm sürücüleri kurabileceğiniz oldukça başarılı bir sürücü yedekleme programıdır.

  Bilgisayarınıza yeni bir Windows kurduktan sonra, CD lerden tek tek tüm driverları kurmaktan bıktıysanız, DriverMax ile sisteminizdeki tüm sürücüleri basit bir şekilde yedekleyin.Daha sonra yeni bir Windows kurduktan sonra yada hata ile sildiğiniz bir driver olduğunda, DriverMax ile yedeğini aldığınız tüm sürücüleri tek bir tıklama ile sisteminize kurabilirsiniz.

  Program ile ayrıca, sisteminizdeki tüm sürücüleri (yada tek bir tanesini) sıkıştırılmış bir dosya olarak ihraç edebilirsiniz.Yeni Windows kurulumundan sonra, bu tek dosya ile sisteminiz gerekli tüm sürücülere kavuşur.

  Bazı bilgisayar programları yada sisteminize bulaşan virüsler, bilgisayarınızda yüklü driverlara zarar verebilir yada bunları silebilir.Böyle bir durum başınıza geldi ise, sorunu ortadan kaldırmanın ne denli zor olduğunu görmüşsünüzdür.İşte bu gibi kritik durumlarda da, daha önceden DriverMax ile yedeğini aldığınız sürücü dosyasını tek bir tıklama ile tekrar kurabilir ve bilgisayarınızın rutin çalışmasına devam edebilirsiniz.

  DriverMax ayrıca, sisteminizde kurulu olan tüm sürücülerin sürüm ve sürücü bilgilerini de detaylı bir rapor halinde size sunabilmektedir.


  Boyut : 3.07 MB
  Platform : Windows XP/Vista/7
  Lisans : Ücretsiz
  Üretici Firma : Innovative Solutions
  Dil : İngilizce