1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Easyphp Programı ve Kurulumu 17.0

Easyphp Programı ve Kurulumu

 1. sherry
  İnternet üzerinde herhangi bir alan kullanmadan web çalışmalrımızı bilgisayrımızda (localde) yapabilmek için değişik veritabanı programları kullanabiliriz. Bu programlardan Easyphp' yi tercih edenler için programın kurulumu ve nasıl veritabanı oluşturulur, kullanıcı nasıl eklenir nasıl yetkiler veriler resimlerle inceleyelim.
  Öncelikle yapmamız gereken easyphp veritabanı programını bilgisayrımıza yükleyip kurmak. Aşağıdaki linkten programı indirebilirsiniz.

  Programı bilgisayarımıza yükledikten sonra kurmak için easyphp.exe dosyasını çalıştırıyoruz ve kuruluma başlıyoruz. Klasik bir kurulum arayüzü var. Sürekli olarak default gelen seçnekleri seçiyoruz ve "next" butonuna tıklıyoruz. Kurulum aşamasında tıklanması gereken butonlar ve seçilmesi gereken seçenekler aşağıdaki resimlerde gösterildi.

  Easyphp programı kurulduktan sonra programlar içinde yerini alcaktır. Easyphp de veritabanı oluşturmak ve kullanıcı ekleyip yetki verebilmek ile ilgili resimli antatımlar için aşağıdaki linke tıklayınız.

  <<<TIKLA>>>