1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Galaxy Edge Animator -

Galaxy Edge Animator

 1. neco77
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  kenar ekranı canlandırın!
  * Bu * SADECE PANEL olduğunu
  KÖTÜ BİR İNCELEME ilanıyla ÖNCE SİZİN TELEFON ÜZERİNE PANEL YÖNETÝLMESÝ ÖĞRENİN. SİZ ALIM VE KÖTÜ GÖZDEN BIRAKMAYIN İZLE PANELLER BAKMAK İÇİN NASIL BİLİYOR ETMİYORSANIZ.
  * Galaxy Kenar cihazlarda bu sadece çalışır !!! (Birini kendi sürece satın etmeyin!)
  Şu anda destekler: Galaxy Note Kenar ve S6 Kenardan Besleme
  * Şimdi Eklenme S6 Edge desteği ve aynı zamanda her iki cihaz ile ilgili bilgiler Akımlar bölümünde mevcuttur.S6 Kenar Talimatları:
  Ayarlar> Kenar Ekran> Bilgi Akış> Sonra uygulama "Animator" kapalı kontrol> Feeds Yönet4 Talimatlar Not:
  Ayarlar> Kenar Ekran> Yönet Paneller> Sonra uygulamayı devre dışı kontrol "Animator"** Bu işe yaramazsa söyleme !!! Yukarıdaki ekran görebilirsiniz. Ben her iki cihazda çalışır sağlamak için her sürümü yükleyin. Bu S6 Edge ve Not Kenardan çalışır! *** Animasyonlar Benjamin ve şelale ve yağmur animasyonlar şimdi hariç, düşük çözünürlüklü vardır!
  Daha yüksek res animasyonlar yapmaya çalışmak için gidiyorum ama onlar yol daha fazla yer kaplar.* Ben bu app çok üzerinde çalışıyor olacak unutmayın, ama ben şu anda ellerimi iş çok var birkaç hafta için başka bir güncelleştirme yayınlayamaz ediniz.Mevcut Özellikler:
  -The Hafif bar etkileri.
  -Metin Animasyonlar - Şimdi (Sen ne zaman bu şekilde ana ekranda duvar kağıdı göreceksiniz) şeffaf arka plan değiştirerek şeffaf seçebilirsiniz
  Tarih saat ve pil seviyesi göstergeleri ile -Takvim.
  Aralarından seçim yapabileceğiniz -Birçok animasyonlar
  Şeyler denemek için: Saat / Takvim tarihini, saatini artı sonraki takvim etkinliği görüntüler ve pil seviyesi yüzdesini (sadece 1 gün için, hiçbir olay görüntülemek için eğer boş takvim diyor). Takviminizi açmak için orta metin üzerine dokunun.
  ** Sadece takvim seçeneklerinde Pili kurtarmak için her 1 dakika günceller. Güncelleştirmek zorlamak istiyorsanız bu yazı tipi boyutunu veya rengini veya bu konuda başka bir şey değiştirmek!
  Renk ve boyut seçenekleri ile seçim -Senin kendi metin.
  -3 Yazı seçeneği ile dışarı yazı seçimi ve 1 metin animasyonları 2.
  -Ayrıca, Sürekli animasyonlar dönen, amaçlar gibi demo seçeneğini randomize etti.
  -The Animasyonlar pil tasarrufu için az kaynak kullanır.Eğer sorunları varsa, ben asap yerine kötü geribildirim almanın düzeltmek için çalışacağız bana e-posta lütfen.
  Kötü bir eleştiri bırakın ve sonra geri ödeme sormayın !!!
  Sen paneller aracılığıyla saygısız zaman görüntülenebilmesi için / kenar ekranında bu yüklü Paneli kontrol panelleri yönetmek zorunda. Ayarın s sonra yeniden siparişi tıklayın. O zaman ayarlarını değiştirmek için yapılandırın görünür kadar Sonra kenar ekranlarında ilerlemek.