1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Gif Resizer 1.10

Hareketli Resimleri Yeniden Boyutlandırın

 1. YoRuMSuZ
  Hareketli .gif formatındaki resimlerinizi yeniden boyutlandırmak istediğinizde resim içindeki frameler kaybolduğu için sadece ilk frame boyutlandırılır ve resim artık hareketli olmaz. Bunun için programlar ek olarak hareketli gif resimler için extralar sunuyor ancak sadece bunun için yazılmış küçük bir program mevcut.

  Gif Resizer...

  Gif Resizer (gif boyutlandırıcı) programının tek amacı hareketli gif resimlerinizi tekrar boyutlandırmak. Kullanımı son derece basit. Ancak yüksek çözünürlükte kaydedilmiş hareketli gif resimlerde maalesef bozulmalar olabiliyor. Ancak hareketli resimlerinizi tekra boyutlandırmak isterseniz bu program sadece bu amaçla yazıldığı için son derece kullanışlı...

  Gif Resizer tek bir pencereden oluşuyor. Resmin yolunu gösterip, kaydetme konumu, yeni belirlediğiniz en/boy oranını belirleyip kaydediyorsunuz.

  [​IMG]

  Yukarıdaki resme göre numaralandırılmış kısımların özellikleri:

  1. Hareketli resmin konumunu buradan gösterin.
  2. Yeni boyutları ile oluşturulacak resme yeni isim verin.
  3. Yeni resmin genişliği.
  4. Yeni resmin yüksekliği
  5. Eğer yeni resmin en/boy oranını korumak istiyorsanız işaretleyin.
  6. Yüksek kalitede resim elde etmek için işaretleyebilirsiniz.

  Sürüm: 1.10
  Boyut: 628 Kb
  Kullanım: Ücretsiz