1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

GO SMS Pro -

GO SMS Pro

 1. YoRuMSuZ
  Cihazınızın mesajlaşma uygulamasından sıkıldıysanız bu muhteşem SMS uygulamasını denemelisiniz.

  Android işletim sistemine sahip cihazınızda standart olarak gelen SMS uygulaması isteklerinizi karşılamıyorsa GO SMS uygulamasını kullanma zamanınız gelmiştir.

  Temaları ve ek özellikleriyle harika bir deneyim sunan bu SMS uygulaması, cihazını kişiselleştirmeye meraklı kullanıcılara ilaç gibi gelecek.

  MSN Messenger tarzı sohbet şeklinde mesajlaşma özelliği, Pop-up pencere ile hızlı mesaj okuma/yanıtlama seçeneği ve zevkinize göre değiştirilebilir tema seçenekleriyle mutlaka denenmesi gereken bir uygulama.

  GO SMS ayrıca, istenmeyen mesajları kara listeye alıp engelleyebilmenizi sağlayabildiği gibi, mesajlarınıza şifre koruması koyabilmenizi de sağlıyor. Uygulama, kişiye özel titreşim, LED ışık rengi ayarlayabilme ve grup mesajlaşma özellikleriyle çok farklı bir deneyim sunuyor.

  Android 1,6 ve üst versiyonlarında çalışıyor.

  [​IMG]