1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Gravity Screen - Teliniz hareketle açılıp kapansın -

Gravity Screen - Teliniz hareketle açılıp kapansın

 1. YoRuMSuZ
  Gravity Screen, kısaca telefonunuzu elinize aldığınızda ekranı açıyor ve bıraktığınızda ekranı kapatıyor. Uygulamayı yükledikten sonra ona Cihaz Yöneticisi izni vermeniz gerekiyor. Bu durumda uygulamayı kaldırırken ek bir adım atmanız gerekiyor.

  Uygulamayı yükledikten sonra ekranı kapatma ve açmayla ilgili ayarları yapabilirsiniz. Ekranın kapanması için telefonun doğru açıyla bırakılmasının ve ön taraftaki yakınlık sensörünün üzerinin kapanmasının önemli olduğunu unutmayın.

  İdeal ayarlara ulaşmanız biraz zaman alabilir ancak her şey rayına oturduğunda, güç düğmesini tekrar kullanmak istemeyeceksiniz.
  Not: Uygulamyı kaldırmadan önce, öncelikle Cihaz Yöneticisi iznini kaldırmanız gerekiyor, aksi halde kaldırma işlemi başarısız oluyor.

  Bunu yapmak için Ayarlar > Güvenlik yolunu izleyin ve Cihaz Yöneticileri'ne dokunun. Kaldırmak istediğiniz uygulamanın yanındaki kutucuğun işaretini kaldırın ve ardından uygulamayı normal yolla kaldırın.