1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Instant Heart Rate - Nabzınızı ölçün -

Nabzınızı ölçün

 1. YoRuMSuZ
  Nabzınızı doğru şekilde kolayca ölçmek ister misiniz?

  Eğer Android işletim sistemine sahip telefonunuzda fotoğraf için led ışık varsa bu ödüllü programı kaçırmayın derim. Programı başlatıp parmağınızı led ışığın üstüne koyduğunuzda nabız atış sayınızı doğru şekilde gösteriyor.

  heart-rate.png

  En iyi sağlık uygulaması ödülünü alan bu uygulamayı kullanarak, nabzınızı ölçebilirsiniz.

  "Mobile Premier Awards 2011 En İyi Sağlık Uygulaması" ödülünü alan Instant Heart Rate, nabzınızı ölçebileceğiniz oldukça yararlı bir uygulama.

  Doktorlar, hemşireler ve milyonlarca kullanıcısı tarafından test edilen uygulamayı kullanarak nabzınızı ölçmek için yapmanız gereken, parmağınızı kamera lensinin üzerine getirerek 10 saniye beklemek. Bu süre zarfında nabız atışlarınız ortalama olarak hesaplanıp ekrana yansıyacaktır.

  Not: Normal nabız; erişkinlerde dakikada 60-90 kez, çocuklarda dakikada 80-100 kez, bebeklerde ise dakikada 100-120 kez atar.

  Sürüm: 2.5.7
  GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

  [​IMG]


  Uygulamanın videosu