1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Kırmızı Göz Kaldırma - Red Eye Remover 2.0

Kırmızı Göz Kaldırma

 1. YoRuMSuZ
  Red Eye Remover adlı program fotoğraflarınızdaki kırmızı göz sorununu çözmek sandığınızdan da basit bir uygulama.

  Yazılımı indirip, çift tıklayarak kurmaya başlayın. Bu aşamada yönergeleri izlemeniz yeterli olacaktır. Yazılımı sisteminize kurduğunuzda masaüstünüze bir kısayol oluşturduğunu fark edeceksiniz. Bu kısayolu çift tıklayarak yazılımı başlatın.

  Yazılımı başlattıktan sonra, kullanıcı arayüzünün sol üst tarafında yer alan klasör simgesine tıklayarak kırmızı göz problemi olan bir fotoğrafınızı seçin. Bu aşamada yazılımın ücretli olduğunu ve deneme sürümünde fotoğraflarınıza reklam ekleyebileceğini hatırlatalım.

  Kırmızı göz problemi olan fotoğrafınız açıldıktan sonra, artı işaretine dönüşmüş olan fare imlecinizi kullanarak göz bebeklerindeki kırmızı bölgeleri tarayın. İşlemi iki göz bebeği için de yapın. Bu aşamada göz renkleri eş zamanlı olarak düzelecektir.

  Kırmızı göz sorununu giderdiğiniz fotoğraflardan aldığınız sonuç sizin için yeterliyse disket simgeli kayıt düğmesine basarak fotoğrafınızın yeni halini kaydedebilirsiniz. Bu işlemi dilediğiniz sorunlu fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

  Sürüm 2.0
  Boyut: 9.08Mb


  [​IMG]