1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Lifeline 2 -

Lifeline 2

 1. neco77
  Lifeline serisi zorlayıcı gerçek zamanlı hikaye ile dünya çapında sayısız oyuncuların hayal yakalamak için devam ediyor.

  [​IMG]

  Lifeline 2 çok daha fazla seçenek ve keşfetmek için yolları ile Dave Justus yeni gerilimli bir hikaye neredeyse iki kat sürece orijinal ile bar yükseltiyor. Lifeline 2 28 dakikalık orijinal film müziği özellikleri ve henüz tam olarak Android Wear iyi hayatımın deneyimi sunarak, Android giyin için optimize edilmiştir.

  Lifeline serisinin ikinci hikaye Arika, ailesini intikamını ve onu uzun kayıp kardeşi kurtarmak için ölümcül bir arayış genç bir kadın sizi bağlar. Sizin seçimler hayatta onu tutmak ve o bütün insanlığa tehdit güçlere karşı nihai, kader hesaplaşmaya giderken ölümlü tehlikesiyle karşı karşıya olduğu onu başarılı yardımcı olacaktır.

  Lifeline hikayeler gerçek zamanlı olarak oynamaya. Arika onun görevi tamamlamak geçecek gibi bildirimleri gün boyunca yeni iletileri teslim. Onlar gelip, ya da özgürsün zaman sonra yakalamak gibi tutun. Hatta telefonda app çalıştırmaya gerek kalmadan, Android Wear veya Android kilit ekranından doğrudan Arika yanıt verebilir.

  Herhangi bir hikaye şube tamamladıktan sonra, zaten okudum parçalar aracılığıyla hikaye, ya da hız önceki bölümlerine sarabilirsiniz. Farklı bir seçim yapmak ne olacağını görmek: Eğer erdemli Arika rehber veya bir kenar elde etmek köşeleri kesecek? Görünüşte basit eylemler derinden sonucunu etkileyebilir.

  Arika hikayesi ve dünyanın kaderi, senin kanaatimize göre yapılmıştır. Arika SİZE güvenerek, çünkü birbirine sonuçları karşı karşıya gelecek.

  Internet bağlantısı gerekli değildir.

  Lifeline 2 tarafından yaratıldı:
  Dave Justus
  Matthew Sturges
  Colin Liotta
  Dan Selleck
  Mars Jokela
  Benjamin Ellebracht
  Jackie Steege
  Wilson Bull

  Norman Fairbanks bestelediği özgün müzik.
  Yorumlar
  4,9
  toplam 11 oy
  5 10
  4 1
  3 0
  2 0
  1 0
  Ek bilgiler
  Güncellendi
  16 Kasım 2015
  Boyut
  44M
  Yükleme sayısı
  10 - 50
  Mevcut Sürüm
  1.0
  Gereken Android sürümü
  4.0 ve üzeri
  İçerik Derecelendirme
  USK: 6 ve üzeri yaşlar
  Soyut Şiddet
  Daha fazla bilgi edinin​