1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Lit uzantılı dosya yapma *

Word Ve Text Belgelerini .lit Yapmak

 1. kelebek
  Word ve text belgelerini .lit yapmak elinizde.

  _sisteminizde ms readerin kurulu olması gereklidir.

  -Microsoft'un word için çıkardığı küçük bir eklenti ile artık txt ve word dökümanlarınızı kolaylıkla ms reader e-book formatına çevirebilirsiniz gayet kolaydır...

  NOT=Bu eklentiyi kurduktan sonra wordü açın.Word dökümanınızı msreader e-book yapmak için gerekli kısayol eklenmiş olacaktır.

  -İstediğiniz word dökümanı açın.Word dökümandaki her türlü düzeltme ve düzenleme size kalmış.Yazı türü,rengi,boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Herşey tamam olduktan sonra yukarıya eklenmiş olan kısayola tıklamanız yeterli.Tıkladıktan sonra bu aşamada progr¤¤¤¤¤ size kitabın adını ve yazarını yeniden düzenleme şansını veriyor. İsterseniz e-bookunuza internet indirdiğiniz kapak resmini de ekleyebilirsiniz.(Bunu yapmak için en altta covers bölümüne tıklayın ve kitap kapağı resmini ekleyin.) artık istediğiniz word dökümanını e-booka dönüştürebilirsiniz.

  -Bu eklenti ile text (.txt) formatındaki kitaplarınızı msreader (.lit) formatına çevirmekte çok kolay.Çevirmek istediğiniz textin üzerine gelip sağ tıklayın ve open with yada birlikte açı tıklayıp wordü seçin.Bu aşamadan sonrası word dökümanlarında olduğu gibi aynı şekilde devam ediyor.

  -Yaptığınız .lit dosyası belgelerimde oluşan my library dosyasına otomatik aktarılır oradan bulursunuz.