1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

McAfee Security Scan Plus *

Ücretsiz tam sürüm

 1. CeBuR
  Ücretsiz ama tam sürüm kalitesinde bir program daha mcafee den geliyor virüs uyarılarına ihtiyaç duyan virüs programı şirketleri daha çok tehtitten haberdar olmk için ücretsiz sürümlere ağırlık veriyor bu sayede yeni virüslerden haberdar oluyorlar tabiiki bu ücretsiz sürünler ücterlilerinden aşağı kalır değil güvenlik duvarı gübü özelliklerinin yanında yerleşik korumayıda getiriyor denemeye ne dersiniz :)

  [​IMG]

  üreticisi ne diyor :
  Basit
  Tek tıklatmayla kurulum!
  Zahmetsiz kurulum ve anında çalışmaya başlama

  Hızlı
  Gecikme yok!
  2 dakikadan kısa sürede bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde otomatik olarak güncelleştirir ve tarar.

  Dikkatli
  Savunmanızı kontrol eder!
  Özelleştirilebilir uyarılar, olası tehditler hakkında uyarı sağlar.

  McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızda güncel virüsten koruma, güvenlik duvarı ve web güvenliği yazılımlarını aktif olarak denetleyerek korunmanızı sağlayan ücretsiz bir tanılama aracıdır, böylece bilgisayarınızın güvende olup olmadığını her zaman bilirsiniz. Bilgisayarınızda aktif olarak çalışan zararlı yazılımlar, Truva atları ve istenmeyen programlar gibi tehditleri tarar. Hatta, şüpheli etkinlik olup olmadığını denetlemek amacıyla tarayıcı geçmişinizi de tarar. McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızı iki dakikadan kısa sürede tarayarak çalışmanızı veya oyununuzu asla yavaşlatmaz. Ayrıca, bilgisayarınızın hangi sıklıkta taranmasını istediğinizi özelleştirebilirsiniz. Bir tarama tamamlandığında, güvenlik korumanızın durumunu görürsünüz. Sorun algılanırsa, McAfee güvenlik çözüm önerileri sağlar.

  sistem gereksinimleri
  İşletim Sistemleri
  Windows XP SP2/SP3, Vista SP1/SP2 ve Windows 7'yi destekler
  Internet bağlantısı
  256 MB RAM veya üzeri
  Minimum 20 MB boş disk alanı
  Tarayıcılar
  Microsoft Internet Explorer 7.0 üzeri bir sürüm
  Mozilla Firefox 3.0 veya üzeri bir sürüm