1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Office 2003 Uyumluluk Paketi *

Office 2003'te Office 2007 ve üst sürümlerini açma paketi indir

 1. YoRuMSuZ
  Benim gibi hala Office 2003 sürümünden vazgeçemeyenlerdenseniz kesinlikle bu eklentiyi yüklemelisiniz. Böylece Office 2007 ve daha üstü sürümleri ile gelen ve dosya formatlarına x harfi eklenen dosyaların da rahatlıkla açıp düzenleyebilirsiniz.

  Office 2000, XP yada 2003 kullanıyorsunuz, ve Office 2007 veya 2010'da hazırlanmış bir Word, Excel yada PowerPoint dosyasını açmak ve düzenlemek istiyorsunuz. Normalde Office 2007 ve sonrası varsayılan olarak önceki Office versiyonlarıyla uyumlu kaydetmemektedir. Normal bir kaydetme sonrasında oluşturulan dosyalar, eski office versiyonlarında açılamamaktadır. Bu durumu düzeltmek için Microsoft'un yayınlamış olduğu Word, Excel ve PowerPoint 2007 Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi isimli dosyayı Office XP yada Office 2003'u bulunan makineye yüklemeniz gerekmektedir.

  Not: Eğer İngilizce Office 2000, XP yada 2003 kullanıyorsanız, paketi indirmek için, aşağıdaki linki kullanınız. / To download English version, please use the following link

  Open, edit, and save documents, workbooks, and presentations in the Open XML file formats which were introduced to Microsoft Office Word, Excel, and PowerPoint beginning with Office 2007.

  File to download:

  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]