1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

PageRank PR Ölçer - Parameter 1.37

PageRank PR Ölçer - Parameter

 1. YoRuMSuZ
  PageRank, kısaca [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]‘ın sitelere verdiği not diyebiliriz. Sitenizin içeriği, zenginliği, güncellenmesi ve özgün yapısına göre [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] tüm indexlediği sitelere 0… - …10 arası notlarla değerlendirir.

  PageRank‘in ne kadar önemli olduğunu kavrayan webmasterlar sitelerinin PR değerini yükseltmek için çeşitli optimizasyon çalışmaları yaparlar.

  PR bu kadar önemli ise web sitemizin PR değerini de herzaman gözlemlemeliyiz. Bunu yapan onlarca site var. Hatta Google Toolbar yüklerseniz yine IE Explorer üzerinde görebilirsiniz. Sanırım FireFox’un da böyle bir eklentisi var.

  [​IMG]

  Bir çok siteniz var ve bunların tek tek PR değerlerini kontrol etmek istemiyorsanız tam bu iş için bir program var. Tüm sitelerinizi bir kez giriyorsunuz ve PR değerlerine bir tıklama ile topluca bakabiliyorsunuz.

  Bizim her iki sitemizin de PR değeri şu an itibari ile 3. (E-Cozum.Net ve CerezForum) Artık PR ölçen sitelerle değil bahsi geçen programla PR değerini ölçüyorum:) Bu iki siteden başka yakın zamanda 3. bir sitemiz daha aktif olacak.

  Boyut: 1.37 MB
  Versiyon: 1.37