1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

PDF Annotator Full 6.1.0.605

Gelişmiş PDF doküman kontrol programı

 1. YoRuMSuZ
  PDF dokümanları ile uğraşan biri iseniz PDF Annotator programı tam size göre. Açtığınız belgeler üzerinde her türlü çizim, yazı, ve eklemeler yaparak kaydedebilir, belgelerinizi kaldığınız yerden tekrar açabilirsiniz. Uzun çok sayfalı PDF dökümanları ile uğraşanlar için tam olarak biçilmiş kaftan.

  Özellikle okullardaki akıllı tahtalarda kullanılan PDF formatındaki ders kitapları ve kaynakları PDF Annotator programı ile açıp üzerinde her türlü çizim, işaretleme, fosforlu yazı veya eklemeler yaparak kaydedebilir, bir sonraki açılışta belgenize kaldığınız sayfadan devam edebilirsiniz.

  Ayrıca boş sayfa açıp üzerinde çok çeşitli çizimler yapabilmeniz de mümkün.

  Program arayüzü basit olmasına rağmen hakikaten harika sonular üretiyor. Eğer bu programı kullanıyorsanız akıllı tahtalar üzerinde gelen Antropi Teach programına olan ihtiyaçta büyük oranda ortadan kalkıyor.

  [​IMG]


  Sıkıştırılmış klasör içinde hep portable hem de kurulum dosyası mevcut.

  Boyut: 99.2 MB
  Sürüm: 6.1.0.605


  Aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.