1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Puk Bulmaca oyunu -

Puk Bulmaca oyunu

 1. neco77
  [​IMG]
  PUK

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  PUK hızlı tempolu bir saf aksiyon bilinmez gerektiren beceri maharet, sinir ve dayanıklılık olduğunu. Geri çekin ve sonsuz oluşturulur ve her zaman farklı olan 1000 farklı, hızlı-ateş düzeylerinde portalları yoketmek için ping.
  "âœ* âœ* âœ* âœ* +" Gamezebo, 148Apps, PocketGamer, iFanzine, IVG, Appslooking, BunchofGamersDüz Amaç, hızlı, net ekran amacı ve bir sonraki için hazırlar. Tek bir vadede mümkün olduğunca çok sayıda ekran olarak doldurun ve arkadaşlarınıza meydan.Bu yıl oynadım her şeyi unutun, size PUK aşağı koymak mümkün olmayacaktır. Ana ekranda bir boşluk temizleyin.GERİ ÇEKME VE PING⊙ Hızlı tempolu, Sonsuz Puzzler
  - 1000 Benzersiz Düzeyleri
  - İnanılmaz AddictivePUK çoğu Android telefonlar ve tablet için desteği olan bir cep telefonu oyunudur."Its finest Basitlik." ~ Gamezebo"Basit kavramı alır ve bu gerçekten iyi yapar daha rahat bir oyun mükemmel bir örnek." ~ 148Apps"PUK odaklanmış ve gergin bir deneyim sunar" ~ PocketGamer~ IFanzine "PUK sadeliği ve hızlı bağımlılık oyun ile kazanır"~ IVG "Lazer Köpek mükemmele yakın bir rahat mobil oyun yarattı""Son derece basit, bağımlılık ve eğlenceli bir arcade oyunu"