1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Tango Video Calls - Görüntülü görüşme -

Tango Video Calls - Görüntülü görüşme

 1. YoRuMSuZ
  Az önce test etme şansı bulduğum, wireles ya da android telefonun internet paketi üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir iletişim yazılımı. Görüştüğüm telefon iPhone idi. Bu demektir ki hem iPhone hem Android telefonlar arasında da görüşme durumunuz var...

  tango.png

  Uygulamayı yüklediğinizde telefon numaranızı programa giriyorsunuz ve rehberde Tango Video Calls yüklü olan kişiler hemen karşınıza geliyor. Bu özellik Whatsapp ve Viber gibi iletişim yazılımlarında da mevcut idi.

  Tango, video konferans yapabiliyor. Ayrıca o an aktif olarak görüşme yapamadığınız bir kişi varsa ona görüntülü mesaj da gönderebiliyorsunuz. Öte yandan Tango Surprises kısmında videolara eklenebilecek ancak ücretli olan bazı animasyonlar da mevcut. Bunları da uygulama içinden satın alıp kullanabiliyorsunuz.

  Tango, hem 3G hem Wi-Fi ağlarda kullanılabiliyor. Elbette data hızı yüksek Wi-Fi ağlarda daha iyi sonuç alınabiliyor. Ancak 3G için de sorunsuz olarak kullanılabiliyor...

  Uygulama kendi alanında efsanelerden biri. Başarılı arayüzü, hızlı ve kolay kullanımı ile bizden tam not alan Tango Video Calls, bu tip yazılımların babası olarak kabul ediliyor.

  Gereken Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

  [​IMG]


  Uygulamanın videosu: