1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

TeamViewerı 13

Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

 1. YoRuMSuZ
  TeamViewer adlı programla hızlı ve sorunsuz şekilde internete bağlı olan iki bilgisayar arasında bağlantı kurabilir, karşı bilgisayardaki sorun çözümüne yardım edebilir, yardım alabilirsiniz.

  Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olup özel ayar gerektirmemektedir. Uzak masaüstlerine (tabii bu olay karşı tarafın kabulü ile mümkün) bağlanabilir, dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha geniş yardımı [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] (ingilizce) adresinden alabilirsiniz.

  Bu işlemi gerçekleştiren programlardaki ekstra işlemler bu programda asgariye indirilmiştir. Sadece bir oturum numarası ve parola ile karşı bilgisayara bağlanmanız mümkündür.

  Programın 8 farklı dilde çalıştırbilme imkanı var ancak bunların arasında Türkçe yok. Bağlantı sırasında karşıdaki kullanıcı ile sorun hakkında konuşabilmeye yarayan küçük bir bölüm de var.

  Programı bir defa kullanacaksanız kurulum yapmadan kullanabilme seçeneğiniz de mevcut.

  Programın kullanımı ile ilgili resimli anlatım için BURAYA TIKLAYIN

  Kullanım: Ücretsiz (ticari kullanım ücretlidir)

  [​IMG]