1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Techsmith Jing Project *

Ekranı Video Olarak Kaydedin

 1. YoRuMSuZ
  TechSmith, SnagIt ve Camtasia Studio yazılımlarının üreticisi firmadır.Ekran görüntüsü yakalama ve kaydetme konusunda 2 adet yazılımla pazarda türünün en iyi örneklerini sergileyen TechSmith bilgisayar kullanıcıları için çok kaliteli ve kullanışlı yeni projesini,yazılımını son kullanıcıya ücretsiz sunuyor. Techsmith Jing ile hem ekran görüntüsü yakalayabiliyor,hemde masaüstünüzdeki hareketlerinizi video dosyası olarak kaydederek ders,tutorial,adım adım anlatım gibi sunuları video olarak hazırlayabiliyorsunuz.

  Ekran görüntüsü yakalama fonksiyonunda ek olarak görüntüye balonlar,oklar,yazılar,dikdörtgenler ekleyerek sunumlarınızın anlatımını kolaylaştırabiliyorsunuz.Bunulada kalmayan Jing ile oluşturduğunuz ekran görüntüsü resmini screencast.com
  dan ücretsiz açtığınız bir hesaba direkt Jing den aktarabiliyorsunuz.Aşağıda resimde görebilirsiniz.


  Techsmith Jing Masaüstünü video olarak kaydetme fonksiyonunda ise süre sınırı 5 Dakika.Program arkaplanda sürekli standby konumunda bekletilebiliyor,masaüstünüzün orta-üst kısmına flash get den bildiğimiz bir kısayol bulunuyor.

  Çok rahat ve hızlı kullanabileceğiniz bu programı kullanabilmeniz için .NET 3 framework kurulu olması gerekiyor.Jing i kurmaya başlamadan önce zaten Jing denetimi yapıyor ve yüklü değilse otomatik yüklüyor.

  Boyut: 6.5 MB

  [​IMG]