1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Terror.mdl,guerilla.mdl , leet.mdl hatalarına %100 çözüm! ÇALIŞAN MODELS CS *

ÇALIŞAN MODELS CS

 1. Mc_ÖRGE
  Evet arkadaşlar counter-strike 1.6 online oynarken sıkca bu hatalarla karşılaşıyoruz.Birini yerine koyunca diğerini istiyor.İstediklerini yerine koysak bile aynı hatalarla karşılaşıyoruz buna sonunda bir çözüm buldum.
  Aşağıdaki dosyayı indirip içindeki dosyaların hepsini "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike\models\player" içine yükleyin.Hepsi bu kadar.İyi oyunlar...

  Boyut: 27 MB  Not: 4shared.com ülkemizden yasaklandığı için konum değiştirilmiştir. DNS ayarlarını değiştirmeden indirebilirsiniz.

  Açıklama: Türkiye'den yasaklanan siteler arasında artık. Ancak bu dosyayı indiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Bilgisayarınızın DNS ayalarını değiştirerek kolayca dosyaya ulaşabilirsiniz. Eğer DNS ayarlarını değiştirmeyi bilmiyorsanız aşağıdaki linkleri inceleyin kolayca DNS değişikliği yapıp dosyayı indirebilirsiniz... Altta verdiğim 4 linkte DSN değiştirme ile ilgili açıklamalar mevcut. Bir tanesine bakmanız yeterlidir...
  1. Hızlı ve Sansürsüz DNS Sunucuları!!!
  2. Dns ayarlarını değiştirmek
  3. Kaspersky Güncelleme (Update) Sorunu ve Çözümü
  4. Youtube giriş için DNS ayaları değiştirme
  EMEĞE SAYGI CEVAP YAZMAYI UMUTMAYIN