1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Timberman -

Refleks oyunu

 1. Çağlayağmur
  Timberman, öğrenmesi oldukça kolay olan ama oynaması nispeten daha zor olan bir oyun. Flappy Bird gibi bir refleks oyunu olan bu oyun, yeni bağımlılığınız olabilir.

  Bir dönemin efsanesi haline gelen Flappy Bird'e kıyasla daha kolay gözükmesi ile daha çok hırs yapmanızı sağlayabilecek oyun, telefonu elinizden bırakmamanıza ve zamanla beyninizin jöleleşmesine sebep olabilir, önceden uyaralım.

  Oyunun oynanışına geçecek olursak eğer aslında söylenecek pek fazla bir şey yok. Büyük bir ağacın yanında balta darbeleriyle odun ayıkladımız oyunda ağaç diklemesine düşüyor. Tabi bu sırada ağacın dallarının altında kalmamak için sağa ve sola kaçarak işimizi devam ettirmeniz gerekiyor. Oyun amacı ise en hızlı şekilde en çok odun ayıklamak ve en yüksek skoru elde etmek.

  Timberman, Flappy Bird etkisi yaratır mı bilinmez ama parmak reflekslerinizi test etmek istiyorsanız ve eğer sabırlı birisiyseniz oyunu indirebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]