1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

VLC Media Player 0.8.6

Medya oynatıcı

 1. sherry
  VLC Media Player video izleticiler içinde en harika olanı. Hem özellikleri açısından hemde desteklediği değişik formatlar açısından bir numara! Vlc player tek başınıza size yeter, nedeni ise vlc hiç bir ek codec programına gerek duymaz. Sadece vlc kurmanız yeterli. Açık kaynak kodlu olaması başka bir artısı.

  Aslında vlc playerin en güzel özelliği eMule, eDonkey tarzı programlar için de son derece kullanışlı bir oynatıcı olması ve indirmekte olduğunuz dosyayı bitmeden seyredebilmenin mümkün olduğunu yegane oynatıcıdır

  Ayrıca belki küçük ama çok güzel daha bir sürü özelliğe sahip. Örneğin; oynattığınız dosyayla eş zamanlı olarak enstantane yakalayabilir ve bunu ekranınızın sol üst köşesinde bir süre görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sürümle beraber Türkçe dil desteği de eklenmiş.

  Boyut :9.23 MB