0-0 elde var SIFIR!

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,490
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
"Var mısın yok musun?" sınavından ikisi de "YOKUM" dedi. Dört kırmızı kartın çıktığı maçın sonunda ortalık bir anda karıştı.Futbolseverlerin özlemle beklediği dev maçtan ses çıkmadı. Galatasaray'ın ilk dakikalarda üstünlük kurduğu ancak Fenerbahçe'nin dengelediği maçtan gol sesi çıkmayınca dev derbide puanlar paylaşıldı; şampiyonluk yarışında da havlu atıldı. 0-0'lık maçın sonunda Galatasaray ile Fenerbahçe puanlarını 48 yaparak, 56 puanlı lider Sivasspor 8 ve 55 puanlı Beşiktaş'ın da 7 puan gerisinde kaldılar. Ancak dev derbiye futboldan çok son dakikada yaşananlar damga vurdu; demek ki saha dışındaki dostluk yalanmış dedirtti.

Başladığı gibi biten Galatasaray-Fenerbahçe derbisi en çok Sivasspor ile Beşiktaş'a yararken, ezeli rekabetin 100'üncü yılında iki dev şampiyonluk yarışında işlerini mucizelere bıraktı. İki ekibin de geride kalan son 7 haftadaki şampiyonluk hesapları sadece matematiksel anlamda sona ermedi.

GALATASARAY: 0 - FENERBAHÇE: 0

Stat: Ali Sami Yen
Hakemler: Fırat Aydınus, Bahattin Duran, Tarık Ongun
Galatasaray: De Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Mehmet Topal, Hakan, Kewell (Dk. 90 Nonda), Barış, Ayhan, Arda, Ümit (Dk. 57 Lincoln), Baros
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan Gönül (Dk. 21 Yasin), Önder, Lugano, Roberto Carlos, Deivid (Dk. 67 Kazım), Selçuk (Dk. 45 Deniz), Emre, Uğur, Semih, Güiza
Sarı Kartlar: Dk. 32 Selçuk, Dk. 74 Emre, Dk. 90 Semih, Dk. 90 2 Güiza (Fenerbahçe), Dk. 59 Emre Aşık, Dk. 74 Sabri (Galatasaray)
Kırmızı Kartlar: Dk. 90 8 Semih ve Lugano (Fenerbahçe), Dk. 90 8 Arda ve Emre Aşık (Galatasaray)
 

Benzer konular

Top