1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

09.08.2012 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ.* Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.125
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL
  KOÇ

  Sevgili Koçlar Perşembe günümüz Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Nelere sahip olduğumuzu veya olmak istediklerimizi bu güçlü enerjinin etkisi altında gözden geçirebiliriz. Hayata tutunmak, elimizdekileri büyütmek ve üretmek adına düşünmekte yarar var. Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. İnsanı sağlam ve uzun vadeli düşünmeye sevk eder ve huzur verici bir enerji yayar. Kişi maddi ve manevi yönden kazançlı çıkabilmek için çok çalışması, emek sarf etmesi ve öncelikle harcamalarına dikkat etmesi gerektiğinin farkına varır. Karşısına çıkabilecek teklifleri inceler, istikrarlı mı değil mi diye şöyle bir bakar. Diyebiliriz ki, gün boyu sakin bir şekilde işlerimizi yoluna koymaya çalışabiliriz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, parasal konular üzerinde yoğunlaşmanın simgesidir. Ayrıca geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanılanların gözden geçirilmesi yönünde de faydalıdır. Burada esas olan, sağlam adımlar atabilmek adına dikkat sarfetmek ve hayatınızı garanti altına alabilecek şekilde hareket etmektir. Uygulanabilir, kalıcı olana yönelmeli, ancak ihtiraslı olunmamalıdır. Yetenekli olduğunuz alanları tespit etmeniz yönünde etkili olan bu görünüm, güven duygunuzu ayakta tutabilen kişilerin, her zorluğun altından kalkabileceğini belirtmektedir.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, özellikle maddi konularda aceleci kararlar vermemeniz yerinde olur.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  BOĞA

  Sevgili Boğalar yeni günümüz, burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü ve faydalı Ay etkisi altında başlıyor. Güvenli bir yaşam sürmek, dinginlik ve huzur içinde yaşamaktan hoşlanan Boğalar için bu enerji hem maddi hem de manevi anlamda rahatlatıcıdır. Konfor duygunuz bir hayli yükselir. Tensel arzularınız yüreğinizin içinde büyür ve serpilir. Sevdiğiniz her şeyi sahiplenmekten yanasınızdır. Onun için bastığınız yeri bilir, risk almazsınız. Alıştığınız ve bildiğiniz yolu ve yöntemleri tercihedersiniz. Gün içinde bu enerjinin sizlere huzur getirmesini diliyorum.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanan gelişmeleri ele almamız yönünde faydalıdır. Merkürün gölgeli günleri olduğumuz için tabii ki dikkatli olmamızda yarar görüyorum. Sondördün, sizi fiziksel açıdan çekici kılan, yeteneklerinizi belirlemenizde yardımcı olan bir enerjidir. Size düşen bu oluşumun gücüyle etrafınıza, yapmayı düşündüklerinize odaklanmanızdır. Kendinize güven duyarsanız, altından kalkamayacağınız hiçbir mesele kalmaz. Geleceğinizi ilgilendiren konuları, hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu etki altında, insanlar sizinle konuşurken ne kadar sağlam biri olduğunuzu fark ederler. Çünkü gözlerinizin içindeki pırıltı onları etkileyicidir. ve size hayır demeleri pek mümkün değildir. Ancak ansızın aklınıza gelen bir fikir geldiğinde, şöyle akıllıca olur ve olmazları düşünmekte yarar var.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde hayati anlam taşıyabilecek, risk altına girmenize neden olabilecek kararlardan kaçınmamızda yarar var.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  İKİZLER

  Sevgili İkizler Perşembe günümüz Ay-Boğa burcu geçişinin güven hissettirici enerjisi altında başlıyor. Duygusal ve fiziksel anlamda iç huzurumuzu yükseltici olan bu yansıma, sevdiklerimizden ilgi görmek, değerli olduğumuzu hissetmek, bize kıymet verildiğini bilmekten mutlu olacağımızı gösteriyor. Sorun çözmek veya karmaşık olan bir durumu çözmekten ziyade, huzurlu bir gün geçirmek istiyoruz. O şunu demiş, bu bunu demiş gibi gereksiz şeylerle uğraşmak istemiyoruz. Rahat bir ortama ve zamana ihtiyacımız var. Her şeyin bir şekilde çözüleceğini söyleyen kişilerle olmaktan yanayız.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, olan biteni gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Adımlarınız yavaşlayabilir ve güvence ihtiyacınız bir hayli yükselebilir. Hangi konuda olursa olsun stratejinizi belirlemeye çalışmalısınız. Enine boyuna düşünülerek bir sonra atacağınız adım hesaplanabilir. Özellikle güvenlik düşüncenizin altında yatan en önemli olgu özel hayatınız ve parasal durumunuzdur. Bu iki konuda güçlü hale gelebilmek, duygusal açıdan tatmin olabilmek için eksikler, engeller, aşılabilecekler saptanmaya çalışılır. Bütün bunlar yapılırken ruhunuz oldukça sakindir. Kendi içinizde ikilemler olsa dahi, bu enerji dengenizi kurabilmenizde yardımcıdır.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, öncelikle zihninizi karmaşık ve huzursuzluk verici olan düşüncelerden, takıntılardan arındırmaya çalışmanız yararlı olur.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeçler, Ay-Boğa burcu seyri ile Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji, güvenli yatırımların, hedeflerin, dostlukların, sağlam adımlar atabilmenin bizi son derece mutlu edeceğini gösteriyor. Kişi böyle bir etki altında huzur bulmak, güne umutla uyanmak ve akşam başını yastığa koyduğunda mutlu olmak istiyor. Bizi yatıştırabilecek, can olabilecek, güvende olmamızı hissettiren kişilere ihtiyaç duyuyoruz. Değerlerimizi sahipleniyor, bir tekini kaybetmek istemiyoruz. Elden geldiğince hayatın karmaşası, tuhaflıklarına rağmen ayakta durmaya, moralimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz. Maddi ve manevi olan her şeyi sağlam bir şekilde gözden geçirmeye çalışıyoruz. Akşama dek hissedişlerimiz bu şekilde gelişebilir. Tabii ki her birimizin olumlu bir gün geçirmesi tüm dileğimiz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında, hayatın olumlu veya olumsuz halleri sizi ne şaşırtır ne de üzebilir. Çünkü kendi içinizde dengeler yerine oturmuştur. Duygusal yönden kendinizle barışık, elinizdekilerle yol alabilecek kadar güvenli bir duruşunuz vardır. Sanki bugün huzur ve sukuneti aramak için doğmuş gibisinizdir. Olabildiğince sakin ve ılımlı bir şekilde hedeflerinizi gözden geçirebilir, umutlarınızı yüreğinizde taze tutmaya çalışabilirsiniz. Maddi kazanç elde edebilmek adına yapılacakları, kurulması gereken irtibatları, ilişkide bulunmanız gereken insanları kafanızın içinde tasarlamaya çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde dikkat edeceğiniz tek husus, bırakın her şey kendi içinde akıp gitsin. Elinizdeki güzelliklerin, en azından sahip olduklarınızın tadını çıkarmaya bakın.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde huzur verici olan, sizi rahatlatacak dostlarla muhabbet etmek, güzel bir müzik dinlemek, dışarıdayemek yemek, kısa bir yürüyüş gayet iyi gelebilir.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  ASLAN


  Sevgili Aslanlar yeni günümüz Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde geçecek. Bu güçlü enerji, uygulanabilir, güven verici ve gelecek vaat eden işlere yönelmemizi sağlıyor. Risk almamak için daha dikkatli hareket etmemizde bize yardımcı oluyor. Eksiklerimizi, yapılması gerekenleri şöyle bir gözden geçirmekte yarar var. Huzur verici olana yönelmek, maddi ve manevi anlamda hayatımızı kurmaktan yanayız. Üzerimizde baskı oluşturan sorumlulukların karşılığı olanı istiyoruz. Bu kadar çabalıyorsam, elime geçenlerin tatmin edici olması gerekir diye düşünüyoruz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında, sizi doyuma ulaştıracak, geleceğinizi garanti altına alacak maddi ve manevi açıdan rahata ermenizi sağlayacak meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşırsınız. Özellikle işsiz olanlar, iş yerinde sorun yaşayanlar, yeni bir hayata adım atmayı düşünenler, ilişkisini gözden geçirenler gerçekçi bir şekilde durumlarını ele alırlar. Ayrıca 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanılan gelişmeler, parasal konular da mercek altına alınarak durum değerlendirilmesinde bulunulur. Belki çok atak, davranmanız mümkün olmayabilir. Ancak ruhunuzher şeyin en güzelini, en kıymetlisini ve en uzun ömürlüsünü ister. İşte bunları elde edebilmek için sabırlı olmak, zamanı iyi kollamak, risk almamakta yarar vardır.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, mesleki konular başta olmak üzere, sizi birebir ilgilendiren hangi mevzu varsa, bunları sakin biçimde ele almalısınız. Korku, endişe veya gereksiz telaşlardan uzak durunuz. Şöyle kendi başınıza bir hesabını yapınız.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…  BAŞAK

  Sevgili Başaklar Perşembe günümüz Ay-Boğa burcu seyrinin sizleri huzurlandırıcı etkisiyle başlıyor. Endoğal halinizle hayatı kucaklamaktan yana olduğunuz bugün, problemlerinizi sabırla çözebilir, maddi ve manevi anlamda geleceğinizi şekillendirmek istersiniz. Sevilmeye ve güvenceye olan ihtiyacınız yoğundur. Malınız, mülkünüz, yaşamsal prensipleriniz, değerleriniz gayet kıymetlidir. Arzu ettiğiniz güzelliklere sahip olmak için, neler yapmak gerektiğini düşünürsünüz. Zevkleriniz, seçkinliğiniz, güzel olana yönelişiniz gayet yüksektir.


  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında kimseye taviz vermek istemezsiniz. Sağlam adımlarla ilerlemek ve risk almadan yaşamak sizi mutlu ettiği için, durumunuzu şöyle bir gözden geçirerek eksiklerinizi saptayabilirsiniz. Sondördün, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihinden bu yana yaşanılanların ele alınması yönünde de önem taşır. Bir yandan güzelliklerinin tadına varmak diğer yandan uzun ömürlü olacak şekilde hayatınızı kurgulamak istersiniz. Eğer bir değişimde bulunacaksam, sonunda pişman olmamalıyım diye düşünürsünüz. Size göre atılacak adımın, ilerisi adına mutlaka bir getirisi olmalıdır. Bu ister ilişki, ister para isterse iş anlamında olsun garanti içermeli diye düşünürsünüz.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, sizi ilgilendiren konular üzerinde sakinlikle düşünülmesinde fayda vardır.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  TERAZİ

  Sevgili Teraziler yeni günümüz Boğa burcunda ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. Özellikle ilişkimizle alakalı konularda güven arzumuz son derece önemli hale geliyor. Kariyer hayatımız, maddi ve manevi anlamdaki durumumuz, yapmayı düşündüğümüz yenilikler veya kalıcı olmasını istediğimiz her meseleyi gayet dikkatli bir şekilde ele alabiliriz. Sırlarımızı kimseyle paylaşmaktan yana değiliz. Cinsel tutkularımız bizi kendine tutsak etmeye çalışsa da, biz elimizden geldiğince kendimizi kontrol etmekten yana düşünebiliriz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, mali ve duygusal konular üzerinde iyileştirmede bulunmak, kendinizi güvende hissetmek adına önem taşıyor. Geçtiğimiz 19 Temmuz tarihinde gerçekleşen Yeniaydan bu yana olanları, gelişmeleri veya durumları mercek altına alarak düşünmemizde yarar var. Sondördün etkisi altında, miras, hukuki alacaklar, kredi, nafaka gibi konuların bir an önce çözüme kavuşmasını isteyebilirsiniz. Eğer hedefinize uygun şekilde ilerlemiyorsanız, ilişkinizde sorunlar varsa veya altından kalkamadığınız bir takım problemler yaşıyorsanız akşam saatlerinde biraz huzursuz olabiliriz. Ne yöne gidiyorum ve aslında gitmek istediğim yön nedir? İşte bu soruların cevabı, ancak sakinlikle ele alınarak çözüme kavuşabilir.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, özellikle ilişkiniz, maddi konular, cinsel hayatınızla ilgili meseleler üzerinde bir yol ayrımına geldiğinizi gösterir. Ancak ben aceleci kararlar vermenizden yana değilim. İyice emin olana dek biraz daha düşünelim.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…

  AKREP
  Sevgili Akrepler Perşembe günümüz karşıt burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. İlişkimizle alakalı konularda ne kadar güvendeyiz? Bu soruyu kendimize sorabiliriz. Eğer aramızda problem varsa kaygılanabiliriz. Çünkü biz sevgiye, güvenceye, uzun vadeli ve umutlandırıcı olana yöneliyoruz. Sadece ilişki değil, her meselede garanti altında olmaktan yanayız. Sevdiğimiz insanın fiziksel ve duygusal anlamda bizi huzurlu kılması çokönemli. Eğer yalnızsak bizi gerçekten sevebilecek bir insanın karşımıza çıkmasını dileyebiliriz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, güvenli bir ilişki, her konuda sizi destekleyecek bir partner arayışının simgesidir. Evli veya uzun süredir beraberliği olanlar eşlerinin sadık olmasını beklerler. Çatışmalardan uzak, el ele karar vermek sizin için çok kıymetlidir. Çünkü her alanda güce ihtiyacınız vardır. Bu güç ancak, değerlerine sahip çıkan, sizi gerçekten sevebilecek, yeri geldiğinde her şeyinizi emanet edebileceğiniz, dışa karşı sizi koruyabilecek bir kişiyle mümkündür. Sondördün etkisi altında, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanılan gelişmeleri ele alabilir, bazı kararlar verebilirsiniz. Ancak ben bu kararların düşünülmeden, acil verilmesinden yana değilim. Gerek ilişki gerekse iş konularında bir daha gözden geçirilmesinde fayda görüyorum.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde lütfen sakin olunuz ve ilişkinizle alakalı meseleleri tekrar bir ele alınız. Ayrıca maddi ve manevi anlamdaki tüm konular üzerinde bilinçli hareket ediniz. Aceleci kararlar vermeyiniz.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…  YAY

  Sevgili Yaylar Perşembe günümüz Ay-Boğa burcu seyri ile başlıyor. Bu enerjinin özünde, güvence-huzur-pratik olma-üretkenlik yer almaktadır. Sizler de doğal olarak günlük işlerinizi yaparken, iş çevrenizle olan ilişkinizde, sağlığınızla ilgili konularda hem maddi hem de manevi yönden tatmin olmak istersiniz. Eğer sorunlarınız varsa, bir şeyler sizi rahatsız ediyorsa, bunların mutlaka çözülmesini beklersiniz. Emek sarfediyor ve canla başla çalışıyorsanız, hakkınız olanın verilmesi sizin için çok önemlidir. Ayrıca geleceğinizi garanti altına alacak yatırımlara yönelirsiniz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında, iş ve güvenlik, sağlık ve geleceğinizle ilgili konular ön plandadır. Zorunlu ihtiyaçlarınız haricinde para harcamak istemeyebilirsiniz. Hatta normal zamanlarda iki kuruşunuz olsa birini paylaşmaya hazırken, sondördün etkisi altında dikkatli olmaya çalışırsınız. Güvence olgusu sizin için öylesine kıymetlidir ki, yaptığınız her işin mutlaka bedelinin ödenmesini istersiniz. Hayatınızda hiçbir aksiliğe tahammülünüz yoktur. Bu kadar çalışmama rağmen ne kazanıyorum, başkaları ne kazanıyor, nasıl bir ortamda görev alıyorum, başıma bir şey gelse sosyal güvencem ne durumda, bu iş bana bir gelecek sağlar mı, uzun ömürlü mü? diyerek tespitlerde bulunabilirsiniz. Sondördün, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşananların gözden geçirilmesi anlamında da gayet önemlidir. Yapmak istediğiniz veya adım attığınız işleri, şu andaki mevcut durumun artı ve eksileri üzerinde odaklanabilirsiniz.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, bir üst paragrafta ele aldığım konular üzerinde bilinçli bir şekilde hareket ediniz. Dolduruşa gelmeyiniz. Ancak hakkınızı kimsenin yememesi için dikkatli olunuz. Ancak düşünmeden etmeden aceleci kararlar vermeyiniz.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…  OĞLAK

  Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz güven-maddi ve manevi geleceğimiz-aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde gayet etkilidir. Üretmek, büyütmek, geliştirmek istediğiniz her mesele üzerinde dikkatlice durabilirsiniz. Para kazanmak, güvence altında yaşamak, sadakat ve verimlilik sizin için son derece önemlidir. Ay-Boğa burcunda gayet güçlü bir enerjidir. Ayağımızı sağlam olarak yere basmaktan yana olduğumuz için, aşk hayatımızla ilgili konularda sadakatsizliğe asla tahammülümüz yoktur. Risk taşıyan ve karmaşık olan, kafamızın içinde soru işaretleri uyandıran her şeyden uzak dururuz.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün etkisi altında yarınlarımızdan emin olmak isteriz .Güvenilir kişilerle temasta bulunmak, sağlam adımlar atarak hayatımızı kurmaktan yanayız. Aşk hayatımızı, ortaklık ilişkimizi, eşimizin mali durumunu, partnerimizle aramızda olanları, çocuklarımızla ilgili meseleleri gözden geçirebiliriz. Borç-Alacak konuları üzerinde durabiliriz. Ayrıca geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniaydan bu yana yaşanan gelişmeleri, mevcut durumumuzu, yapmak istediklerimizi, ele alabiliriz. Eğer güvence sorunumuz varsa, bunu nasıl giderebileceğimiz yönünde düşünürüz. Destek bekleriz. Ancak bu desteğin bize pahalıyla mal olmasını hiç istemeyiz. Benim tavsiyem akşam saatlerinde şöyle bir arkanıza yaslanıp, sizi birebir ilgilendiren konularda durum değerlendirmesinde bulunmanızdır. Ancak aceleci kararlar vermenizden yana değilim.


  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde bir üst paragrafta ele aldığımız meseleleri bir gözden geçiriniz.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…  KOVA


  Sevgili Kovalar iç güvenlik, huzur, maddi ve manevi anlamda rahat bir yaşam sürme arzunuzu yükselten Ay-Boğa burcu seyriyle güne uyanıyoruz. Fiziksel ve ruhsal anlamda barış duygusu bugün çok önemli. Evinizde eşinizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle veya tek başına bile yaşıyor olsanız hayatla alakalı herkonuda uzun ömürlü düşünmeyi tercih edersiniz. Ailevi koşulların düzgün temeller üzerine oturması sizin için çok kıymetlidir.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki Yeniay oluşumundan bu yana yaşanılanları gözden geçirme yönünden önem taşıyor. Yuvanız alanı içinde ve ilişkinizle alakalı konularda sizin için güvenunsuru fazlasıyla öne çıkabilir. Bu güvenin sağlanması halinde ancak mutlu olursunuz. Eğereviniz yaşama alanı olarak rahatsız koşullarda ise veyahut yeni taşınmışsanız düzeninizi bir an önce oturtmak istersiniz. İlişkinizde eğer problemler varsa bunların çözülmesi için neler yapılması gerektiğini gözden geçirebilirsiniz. Kiracı iseniz ev sahibinizle, ev sahibi iseniz kiracınızla ilgili konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ev satın almak, iş ortaklığında bulunmak, evlenmek, boşanmak gibi meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yarar vardır. Bütün bunları aceleye getirmeden, yarınlarınızı düşünerek ele alınız.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, bir üst paragrafta ele alınan noktalar üzerinde düşünmeniz yararlıdır. Aceleyle kararlar almayınız.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…  BALIK


  Sevgili Balıklar yeni günümüz güven içinde yaşama arzumuzu, yarınlarımızı garanti altına alma isteğimizi, huzur içinde bir gün yaşama şevkimizi yükselten Ay-Boğa burcu etkisi altında başlıyor. Ev-emlak-bankalarla alakalı işlerimizi düzenleme-kişisel bakım-beslenme-parayla ilgili konuları ele alma yönünde gündüz saatleri uygun gözüküyor. Ancak güven unsurunu lütfen çok önemseyiniz. Aile üyelerinizle ilgili konular, yerleşim yeriniz, ilişkiniz, buluşma, görüşme yönündeki meseleleri de yine garantili olacak şekilde ele alınız.

  Saat 21:54 Boğa burç fazında oluşacak Sondördün, geçtiğimiz 19 Temmuz tarihindeki yeniaydan bu yana olan tüm gelişmelerin tetkik edilmesi yönünde önem taşıyor. Burada esas olan nokta, güvence meselesidir. Eğer bir adım atılacaksa aceleye getirilmemeli iyice düşünülmelidir. Dürüst ve sağlıklı paylaşımlarda bulunmak, başkalarının sizin hakkınızda iyi bir fikir sahibi olmaları için kendinize güçlü bir şekilde ifade etmek arzunuz bu etki altında gayet kıymetlidir. Çevre ve iş değişimlerinde mutlaka geleceğe dönük düşünülmelidir. Gelip geçici, nasılsa sonra hallederim şeklinde hareket edilmemelidir. Size sunulan işlere, gelen tekliflere, daha önceki durumlara bir daha iyice bakınız.

  Saat 21:54-Cuma günü saat 23:10 arasında uzunca bir süre Ay boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, özellikle ilk buluşmalarda, yapılacak görüşmelerde temkinli olalım, aceleci kararlar vermeyelim.


  Ne düşünürsün ey gönül, yalnız değilsin şu dünyada
  Gökle yer arasında bir sahibin var, sakın unutma
  Dün öyleydi, bugün böyle, yarın ne olacak diye kendini yorma
  Can veren Rabbim, seni senden önce düşünür meraklanma…


  ​Mynet.


   

Sayfayı Paylaş