1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

0x000000F4 HATASI YARDIM

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve arslan0058 tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. arslan0058

arslan0058 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaşlar forumda yeniyim yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim

bilgisayarımda bir sorun yok ama ne zaman başlattam kapata bassam pc mavi ekran veriyor 0x0000000f4 hatası alıyorum ve yeniden başlıyor sadece kasanın tuşuna basılı tutunca kapanabiliryor aynı zamandada yeniden başlattada oluyor pc normalde çalışırken mavi ekran vermiyor sadece kapata basınca oluyor

2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Ben bu hatayı biliyorum..sanırım .hard disk güç kablosunu çıkarıp takarsanız, sorun düzeliyor. bir deneyin olmazsa başka yollarda önericem size..:D

3. Joker7238

Joker7238 _Pure Love_

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    620
    Meslek:
    Eczacı Teknisyeni
    Yer:
    Batman
    Banka:
    16 ÇTL
    Sistem dosyalarından birisi silinmiş o yüzden bu hatayı verir tavsiyem dosyalarını yedekle format at ..

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş