1. 2. 3. Sınıf Öğretmen Akıllı Matematik Aracı Download

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
1. 2. 3. Sınıf Öğretmen Akıllı Matematik Aracı 1.0

Tanıtım:
Değerli Öğretmenlerimiz


Sınıflarınızda projeksiyon cihazı ile kullanabileceğiniz yeni ilköğretim 1. 2. 3. sınıf matematik eğitimi ürünü “Öğretmen Akıllı Matematik Aracı” çıktı.

Akıllı tahtaları akıllı yapan tahtanın kendisi değil içindeki yazılımdır. Uygun eğitim aracı olmadan akıllı tahtalar verimli olarak kullanılamaz. Bu program ile sınıfınızda akıllı tahtanız olmasa bile projeksiyon cihazı ile profesyonel sunumlar hazırlayabileceksiniz.

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme gibi temel işlemlerin dışında 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf ve 5. sınıf müfredatında konu anlatımı için ihtiyacınız olabilecek tüm görseller ve araçlar bu programda bir arada sunulmuştur. Geometri, Kesirler, Örüntüler, Çokluklar, Ölçü, Zaman, Para konularında birçok görsel elinizin altında. Özellikle 1., 2., 3. sınıf matematik konularını anlatmak için Powerpoint sunusu aramak zorunda kalmayacaksınız. Sınırsız uygulama imkanı ile aktif ders işleyebileceksiniz. Çizim yapmak yerine hazır nesneleri kullanarak zamanı verimli kullanacak daha çok uygulama için vakit kazanacaksınız.

İster mouse ile ister grafik tablet ile ister akıllı tahta ile matematik derslerini en sevilen ders haline getirin. Sınıfınızda böyle bir yazılımla neler yapabileceğinizi hayal edin. Öğrencileriniz derse artık çok daha istekli ve dikkatli katılacaklar. Yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüzle sınırlı. Tahtalarınız bu program yardımıyla akıllanacak.

Demoda kullanılabilecek materyal sayısı kısıtlanmıştır. Fiyatı 15 TL olup kısa mesaj göndererek aldığınız kodla dakikalar içinde tam sürüm olarak kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye üreticinin sitesinden ulaşabilirsiniz.

Boyut : 21.8 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Edusoft Eğitim Yazılımları
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top