1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

'1 Euro bile indirim yapmam'

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.751
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.883 ÇTL

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Tamer Kıran, Quaresma ile yaşananların perde arkasını noktasından virgülüne kadar anlattı

Q7’den ücretinde indirime gitmesini istediklerini, ancak Portekizli futbolcunun kendilerine olumsuz bir yanıt verdiğini belirtti.

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Quaresma’nın menajeri Mendes ve Ahmet Bulut’la bir görüşme gerçekleştirdiklerini dile getiren Kıran, “Ondan 1 milyon 50 bin Euro indirim yapmasını istedik. Yani Quaresma bu sezon 2 milyon 750 bin Euro yerine, 1 milyon 700 bin Euro alacaktı. Bize, “Feda yapmam” dedi.

Siyah-beyazlı yönetici, görüşmenin detaylarını ise şöyle aktardı; “Quaresma’dan alacağı taksitlerde indirim yapmasını istedik. Ben, kulübün ödeyeceği taksidi, Tamer Kıran olarak hibe ederek, cebimden banka hesabına yatıracağımı ifade ettim.

Hatta oyuncunun menajeri Jorge Mendes’ten de fedakarlık yapmasını istedik. Fakat Quaresma’dan aldığımız yanıt, ‘Ne fedası? Bırakın 1 milyon Euro’yu, 1 Euro bile indirime gitmeyeceğim’ oldu.”

Quaresma’nın sözü toplantının ortamını iyice gerdi. Çünkü Portekizli oyuncu, “Bana burada kimse 1 Euro bile sildirimezsiniz. Benim anlayamadığım neden ben siliyorum? Diğer oyuncular sildi mi” diye konuşuyordu. Bu ifadelerin ardından, toplantıda tüm dengeler bozuldu. Ve ne menajeri ne de Q7 ile anlaşma sağlanılamayacağı apaçık ortaya çıktı.

arz-ı hal bunu beğendi.
  2. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka: