1 Haziran 2009 Burç Yorumları

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,078
Şehir
TÜRKİYE
#1
Koç
(21 Mart - 20 Nisan)


Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatabilir. Gecikmeli olarak kendinizi yeniden ifade etme durumunda kalabilirsiniz. Yeni diyaloglarda yeni fırsatlarınız olacak. Başkalarının hatalarını kolayca görüp kendilerini kolay aklayan insanlarla sorunlarınız olacak. Gözlemlerinizi yeniden daha hassasiyetle gözden geçireceksiniz.

Aşk Yaşamı: Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Sevgilinize onun sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir.

İş Yaşamı: Mesleki bir konudaki yetersizlikler, yeni yönelimleri gerektirecek. İnatlaştığınız kişi bugün bazı şeyleri ispatlama çabalarına girecek. Buna birkaç kişinin destek vermesi sizi biraz zor duruma sokabilir.

Para Durumu: Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.

Dikkat: Dost çevrenizde sizi genellikle olumlu etkilemiş insanlar, bu sıralar sizinle çok ilgili. Bazı uyarıları dikkate almanızda yarar var. Yaşamınızda birçok şey dengeye oturabilir.

Boğa
(21 Nisan - 21 Mayıs)

Bir akraba ilişkinizde size yakınlaşma isteğine soğuk duracaksınız. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olabilirsiniz. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili. Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, sizin bilginiz dışında besleniyor. Sizin bu konuyla alakalı, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız var.

Aşk Yaşamı: Sabırlı olmanız halinde düşünceleriniz değişebilir. Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de problem vadeden bir aşkı yaşayabileceğinizden kuşkulusunuz.

İş Yaşamı:
Yeni tanışmalarda ilginç fırsatlar var. Bugünlerde birtakım işler size pek gerekli değilmiş gibi gelebilir. Bu isteksizliğinizi ortadan kaldırabilmeniz niyetiyle iş gezileriniz olabilir.

Para Durumu: Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz.

Dikkat: Bugünlerde her zamankinden daha çok kararlı olmaya çalışmalısınız. Tedirgin, kararsız bir görüntü vereceğiniz bir görüşmede avantajlarınızı kaybedebilirsiniz.İkizler
(22 Mayıs - 21 Haziran)​

Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerginliklere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha fazla belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.

Aşk Yaşamı: İlişkinizin ritmini düşürmesi, kafanızda sabitleştirdiğiniz sorularla fazla ilgili değil. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor.

İş Yaşamı:
Bir arkadaşınızın kazançlı işi, mesleğinizle alakalı olmamasına rağmen sizi cezp edecek. Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz.

Para Durumu
: Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Kenarda para bulundurmanın önemini kavrıyorsunuz. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.

Dikkat: İş ilişkilerinizde rahat ve esnek olmanız eleştirilebilir. Sizi iş konularında hızlandırmaya çalışan biri var. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.Yengeç
(22 Haziran - 23 Temmuz)
Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir. Yüreğinizde beslediğiniz derin bir sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyecek. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Aşk Yaşamı: Yeni gelişmeler heyecanınızı arttırabilir. Aşk hayatınızda devamlı bir umut beklentiniz var. Birçok şey yolunda, ama yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissediyorsunuz.

İş Yaşamı: Hedefleriniz arasına sıkıştırmaya çalıştığınız bir dileğiniz, bazı dayanışmalarla ön plana çıkacak. İş ortamınızda size duyulan sevgi açıkça belli ediliyor. Birtakım kuşkularınız yersiz.

Para Durumu: Bugünlerde bir satın alma işiniz var. İyi masraf yapacaksınız. Çok yerinde kararlarla kazanımlarınızı arttıracaksınız. Tasarruf konularındaki şikayetleriniz, daha yaptırımcı kararlar gerektiriyor.

Dikkat: Çevrenizdeki bazı kişilerin sizinle ilgili yanlış izlenimleri var. Zor, ulaşılmaz biri olduğunuz şeklindeki düşüncelere bu kadar duyarsız kalmamalısınız.Aslan
(24 Temmuz - 23 Ağustos)

Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir. Sürprizlerle pek işiniz olmuyor. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz.

Aşk Yaşamı: Beraberliğinizdeki tempo, neyi nereye kadar paylaştığınızı pek ortaya çıkartamıyor. Bunu bilmeye ihtiyaç hissedeceksiniz. Daha sakin ortamlarda, çok coşkulu yaşadığınız ilişkinizi sınayabilirsiniz.

İş Yaşamı: Size güvenilen konularda biraz daha atik davranmanız halinde puanınızı yükselteceksiniz. Düşünceli, anlayışlı yaklaşımlarınız, umut kesilmiş problemli ilişkilerde belirleyici olacak.

Para Durumu: Uzun zamandır süregelen bir para tartışması bugünlerde daha da kilitlenebilir. Zaman içersinde üzerinizden atacağınız karamsarlıklar, yerini umuda bırakacak, gelişmeleri bekleyin.

Dikkat: Etrafınızdaki herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz. Çok inandığınız insanlar arasında sizi şaşırtmaya hazırlanan biri var. Hazırlıklı olmalısınız.Başak
(24 Ağustos - 23 Eylül)​

Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir. Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz.

Aşk Yaşamı: Bazı rahatsızlıklar ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor. Mükemmel beraberlik için, çok az uğraş vereceksiniz. Böylesine yoğun duygular beslediğiniz birine daha ilgili davranabilirsiniz.

İş Yaşamı: Güven duyamadığınız biri var. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Sağlam öngörüleriniz çevrenizdeki fırsatları daha da netleştirecek.

Para Durumu:
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.

Dikkat: Sıkı dostlukların bozulmamasına özen göstermelisiniz. Karşılıklı olarak çok şey borçlu olduğunuz bir ilişkinizde küçük kırgınlıklar söz konusu.
Terazi
(24 Eylül - 23 Ekim)​

Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var.

Aşk Yaşamı: Tekrar hareketlendirme niyetlerine bu kadar kapalı durmanız gerekmiyor. Hareketli kişiliğinizin artık durağanlaşmış beraberliğinizden beklentileri, gittikçe umut verici hale gelebilir.

İş Yaşamı: Haftanın başında bir iş başvurunuzdan haber alacaksınız. Bazı katılımlara sıcak bakmanız yararlı olacak. İş hayatınızın aksamaları, yığılmaları sizi yeni yöntem arayışlarına sokabilir.

Para Durumu: Yaklaşan büyük ödemeniz sizi umduğunuzdan daha çok sıkıntıya sokacak. Para sıkıntısı içine düşmek istemiyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza koyduğunuz sınırlar, yakın ilişkilerde sorun açabilir.

Dikkat: Hoşlanmadığınız durumları değiştirmek için bir şeyler yapmanız bekleniyor. Son zamanlarda şansınıza duyduğunuz küskünlük, birtakım sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.Akrep
(24 Ekim - 21 Kasım)​

Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir kırgınlığın haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla, bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Gizli inatçılığınız bugünlerde size yön veriyor. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Bu konudaki ısrarcılığınızın, yanılgınızdaki payını sonradan anlayacaksınız.

Aşk Yaşamı: Bazı sınırlamalar size küçük şeyler kaybettirecek, ama büyük şeyler kazanacaksınız. Dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor.

İş Yaşamı: Doğru zamanlamayla eğildiğiniz bir sorunda sevinçleriniz olacak. İkna yeteneğiniz size genellikle kazandırıyor, ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilir.

Para Durumu: Kendiniz ve aileniz adına önemli para görüşmeleri yapacaksınız. Bazı sorumlulukları en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor.

Dikkat: İhmal ettiğiniz ilişkilerinizi telafi etmek istiyorsunuz. Uzak bir arkadaşınızın sağlık sorunu, size bugünlerde uzun bir yolculuk yaptırabilir.
Yay
(22 Kasım - 22 Aralık)​

Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazırsınız.

Aşk Yaşamı: Yakın çevrenizdeki insanların beraberliğinizle ilgili duyarlılığı biraz aşırı gibi. Yaşadığınız ilişkiye duyduğunuz saygı, size farkına varamadığınız bazı sınırlamalar getiriyor.

İş Yaşamı: Size çözümsüz görünüp gözünüzü korkutan problemler karşısında oldukça donanımlısınız. Şansınıza pek güven duymadığınız bir konuda ortaya çıkacak gelişmeler olumsuz görüşlerinizi değiştirecek.

Para Durumu: Para sıkıntınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz bu sıkıntıları en aza indirmeye kararlı görünüyorsunuz. Sosyal yaşamınızda aslında sizin de hoşnut olmadığınız aşırılıklar, sizi ilerde zora sokabilir.

Dikkat: Bazı konularda daha tedbirli olmanız gerekebilir. Kendinizi sakındığınız bir konuda zaman sizi üzerek haklı çıkartacak.
Oğlak
(23 Aralık - 20 Ocak)​

Ruhunuz şu sıralar bazı yenilikler istiyor. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilir, gelecek planları yapabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir, iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde kaçmış bir fırsat olarak karşınıza çıkacak.

Aşk Yaşamı:
Bugünlerde duygularınızı köreltmiş görüntünüzü terk etmeniz gerekiyor. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Halbuki birçok kişi için ilgi odağısınız.

İş Yaşamı: Yeteneklerinizi en iyi değerlendiren yetkilinizle, onun aksi biri olması nedeniyle takışmanız gerekmiyor. Elinizdeki müthiş bir fırsatı kaçırmak üzeresiniz. Bunu yakında anlayacaksınız.

Para Durumu: Para durumunuz, iş yaşamınızda daha sağduyulu bir tavra girmenizi gerektiriyor. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz. Büyük ödemelerinizi daha ileri tarihlere erteleme girişimleriniz olacak.

Dikkat:
Kendinizi etrafınıza yeterince anlatamıyorsunuz. Sizinle ancak iş ve para konuları dışında dostluk kurulabileceğini düşünenler var. Bu imajı değiştirmelisiniz.
Kova
(21 Ocak - 19 Şubat)​

Beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar yaşayacaksınız. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmının acelesi gerekebilir. Gündelik sorunlar karşısındaki kanıksamış tavrınız, size zararlı bir rahatlık veriyor, dikkat edin.

Aşk Yaşamı: koşullar bu günlerde size yeni sürprizler hazırlamaya çok hazır. Gönlünüz hareketleniyor, ama bugünlerdeki moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor.

İş Yaşamı: İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek. İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor.

Para Durumu: Harcamalarınızı daha fazla sınırlama niyetlerinizin önünde engeller yok. Sorumluluğunuzda olan, ama size ait olmayan yüklü bir para, bugünlerde bazı nedenlerle kullanımınıza sunulabilir.

Dikkat:
Bilgi kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz. Fazla bilgi sahibi olmadığınız bir gelişmede, yeni bir tavır belirlemeye yöneleceksiniz.Balık
(20 Şubat - 20 Mart)​

Bitirdiğinizi söylediğiniz bir arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak. Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu günlerde çok anlamlı sürprizler bu yolculuk ve benzeri hoşluklarla gelebilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız.

Aşk Yaşamı: Onu yalnız bırakıyorsunuz. Bunun fazla sorun haline gelmeyeceği şeklindeki düşünceler, sizi doğru yönlendirmiyor. Belli konularda yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız.

İş Yaşamı: Çalışma ortamınızdaki bazı uyumsuzluklar, karşılıklı sağduyuyu gerektiriyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz konularda haklı görünüyorsunuz. Haftanın yoğun geçmesi daha hareketli günlerin habercisi olabilir.

Para Durumu: Bugünlerde bir alışveriş konusuyla ilgili olarak bazı kişilere eleştiriler yönelteceksiniz. Bazı yerlere gerekli görüp ulaştırdığınız paraları geri toplamakta güçlük çekebilirsiniz.

Dikkat: Olumsuz sürprizlere hazırlık olun. Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir gelişme sizi yakında üzebilir.
 

Benzer konular

Top