1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

1. Sınıf Öğretmen ve Öğrencileri için Görsel Alfabe Programı

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 13 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Artım Yayınlarının üretimi olan program ile alfabenin tüm harfleri ile ilgili okuma, yazma ve örnek kelimelerle detaylandırılmış ayrıntılı çalışabilirsiniz. Program arayüzüne isterseniz bir html dosyasından isterseniz exe dosyasından ulaşabilirsiniz. Hem okulda projeksiyon ile hem de evde çocuklarınız için bilgisayar ortamında çok rahat kullanabileceğiniz program ile çocukların ilgileri kesilmeden okuma-yazma çalışmalarını hızlandırabilirsiniz.

Tek bir arayüzden kontrol edilebilir arayüz ile kolayca çalışmalar yapabilir, harf ve ilgili sözcüklerin seslendirilmesi ile çocukların ilgisi kesintiye uğramadan zamanı verimli kullanabilirsiniz. Örnek olarak "z" harfi ile ilgili arayüzü ekliyorum.

Hem 1. sınıf öğretmenleri hem de 1. sınıfta çocuğu olan anne-babalar için kolay çalışma yaptırabilmeleri açısından kesinlikle tavsiye edilir.

1. sınıf öğrencilerinin okuma-yazma öğrenme sürecinde en önemli etken dikkatin sekteye uğraması ve ilginin kaybolmasıdır. Program hem ses hem de görsel renkliliği ile bu ilgiyi sürekli hale getirecektir.

Boyut: 57 MB

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    280 ÇTL
    güzel bir çalışma olmuş :) eminim birçok kişiye lazımdı seneyede bana lazım olacak

3. muratuygar

muratuygar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
  4. coAch

coAch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Aynı dosya evet. Gerçi 1. sınıf ile ilgili müfredatta önemli değişiklikler oldu ama yine bu okuma yazma setine ihtiyaç duyulacak. Önceki gibi okuma yazma süreci 1. dönem ile sınıflandırılmayıp ilk yılın sonuna kadar sürecek...

Sayfayı Paylaş