1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

1 tabur asker

Konusu '18+ Fıkralar' forumundadır ve BIYIKLI tarafından 10 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Bir kasabanın kilisesinde papaz vaaz vermektedir. Konu kasaba nufusunun azlığına gelir ve papaz halkı çocuk yapmak için
    "Eşiyle cinsel ilişkide bulunan her kimse bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevap kazanır" der.
    Vaazdan sonra evine dönen çiftlerden birinde kadın kocasına yaklaşır ve
    "Hadi kocacım bir tabur asker öldürelim" der. Kocası kabul eder ve birlikte olurlar. Aradan yarım saat geçer, kadın yeniden gelir,
    "Hadi kocacım bir tabur düşman askeri daha öldürelim" der. Adam yine kabul eder ve yeniden birleşirler. Aradan bir saat geçer, kadın yeniden gelir
    "Hadi kocacım bir tabur daha öldürelim" der, adam oflaya puflaya kabul eder ve yeniden birlikte olurlar. Bunun üzerinden bir saat geçer kadın yine ister adam bir nevi çaresiz yine "hadi" der, bu sırada çıkarttıkları seslerden rahatsız olan oğulları gelir odaya:
    "Ya çok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum"
    Babası yakınır:
    "Ne yapayım oğlum, düşman askerleri ananin *mına karargah kurmuş, öldür öldür bitmiyor.

2. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkürler bıyıklı çok güzeldi :D:D:D:D

3. merakettim