1 Trilyon Kazandınız..

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#1
Bi telefon hikayesi daha..

Bi kulağı telefonda olan biri olarak farklı konuşmalara tanık olmamak mümkün değildir sanırım.. Yine çalan bi telefona baktığım sıra, kimsiniz diye sormamla aldığım yanıtlar ve şaşkınlığım birbirini kovaladı..

Powertürk'ten aradığını söyleyen bir ses ve aynı sesin 1 Trilyon kazandınız demesiyle bende yarattığı şok.. Başkası olsa hemen adres telefon sıralamıştı sanırım parayı şuraya gönderin diye :)

Ama ben gerçek olmadığına ve bana 1 Trilyon çıkma ihtimalinin sadece bi hayal ürünü olabileceğine o kadar eminmiş gibi şaşkınlıkla beraber yanlış aradınız sanırım diye yanıt verdim.. Ve ardından kimi aramıştınız diye sordum. Duygu değil mi dedi.. Hayır dedim ve ismimi söyledim adım şu diye. Aaa öylemi yanlış aradım o zaman kusura bakma canım şeklinde sıralanan cümleler sanki samimiymişiz gibi bi konuşma. Tabi ben devamında gelecek cümlelere yer vermesine fırsat vermeden, önemli değil iyi günler deyip telefonu kapadım..

Kimbilir arayan dolandırıcıydı belkide..
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#6
O şaşkınlıkla aklıma konuşcak cümle gelmediki konuşturayım :D

Şaka yapmak isteyen biri değildi, öyle olsa ardından kim olduğunu söylerdi sanırım :)
 

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Ksm 2008
Mesajlar
5,480
Beğeniler
57
Şehir
Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
#7
Bu dolandırıcı ya acemiydi yada dediğim gibi bir arkadaşını işletmek isteyen biriydi.İki sebebten dolayı böyledir diye düşünüyorum birincisi Power Türk'ü içindekilerle sattan 1 trilyon etmez o yüzden 1 trilyon gibi abartılı rakam kazandığını söylemezdi daha inandırıcı 5000-10000 gibi rakamlar söyleyebilirdi.İkincisi gerçek dolandırıcı olsa sorularıyla öyle bir sıkıştırırdı ki bir çok şeyi söylemek zorunda kalırdın "Ben duyguyu aramıştım yanlış aramışım diyerek kapatmazdı" diye düşünüyorum.:)
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#8
Hiç bilemiyorum nedenini :)
Ama şaşırdım baya
Kazandınız diyince ben inanmadım zaten yanlış aradınız sanırım kimi aramıştınız dedim oda mecburi olarak isim söyledi
Tutmadı tabi benim ismimle oyüzden devamı gelmedi.. Eğer ben aa bana mı çıktı nasıl çıktı şeklinde sorsaydım belkide ileri bi atak yapardı ama direk kimi aradığını sorunca konuşma sonlandı :)
 

Benzer konular

Top