1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

10 kasım mesajları 2012

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve RUZG4R tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    10 kasım sözleri

Gönlümüzde ölümsüzleşen, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyorum..

Türk Ulusu, bağımsızlık savaşımızın önderi, laik ve demokratik Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Atatürk'ü sonsuza kadar yaşatmayı sürdürecektir.

Ölümünün 74. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve onunla birlikte vatanı uğruna savaşıp canını vermiş tüm kahramanları rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

ATAmızı yitirişimizin 74.yılı.Onu her geçen gün daha fazla özledik.Atamızın görüşlerine,fikirlerine ve ilkelerine her geçen gün daha fazla özlem duyuyoruz.Evet yine 10 Kasım günü büyük ÖNDERİMİZİ anıyoruz.Ruhun şad olsun ATAM

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Atamızı saygıyla anıyorum. Kardeşim eline sağlık paylaşımın için teşekkür ediyorum.

3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.529
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.894 ÇTL
    Öncelikle emeğine sağlık, rüzgar. ATA' m saygı ve şükranla anıyorum. Ruhun şad olsun. O kadar çok yazılacak çizilecek şey var ki... Sen rahat uyu ATA' m.

Sayfayı Paylaş