'10 numara' bir aday Renato

Celal28-

Forum Gururu
Katılım
10 Şbt 2007
Mesajlar
2,955
Beğeniler
9
Şehir
FINDIKCI:)
#1
Galatasaray '10 numarayı' Brezilya'da buldu. Adnan Sezgin'in 'Alalım' dediği Renato için Flamengo ile temasa geçildi. 5 milyon euro isteyen Brezilya kulübüne, 3 milyon euro teklif edildi.
Kıran kırana pazarlık

Galatasaray, üç ay önce Adnan Sezgin'in Brezilya'da izleyip beğendiği Renato için kolları sıvadı Sarı-Kırmızılı yönetimin 5 milyon Euro isteyen Flamengo'ya 3 milyon Euro önerdiği öğrenildi.

Transfer çalışmalarına geçmiş sezonlara oranla çok daha erken başlayan Galatasaray, Brezilyalı Renato için seferberlik ilan etti.. Sarı-Kırmızılı yönetimin, Sambacı'yı 3 ay önce izleyip çok beğenen Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin'in 'Mutlaka alalım' raporu üzerine Flamengo'ya teklifini yaptığı öğrenildi. Orta alanın ortasında oyun kuruculuk görevi yapan genç yıldız için ilk önce 8 milyon Euro isteyen Brezilya kulübünün yapılan pazarlıklar sonrasında 5 milyon Euro'ya kadar indiği fakat Galatasaray yönetiminin 3 milyon Euro'da ısrarcı olduğu ifade edildi. Renato, daha önce Brezilya basınına yaptığı açıklamada, "İstanbul'da oynamak çok heyecan verici olabilir" demişti
 

Benzer konular

Top