1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

10 parmak klavye prg. Üstelik Türkçe Q ve F klavye desteği de var

Konusu 'Eğitim Download' forumundadır ve düşünceli tarafından 16 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    pro.gu kullanmak çok basit. dosyaları çıkardıktan sonra açılan klasörden setup 1 den progu kuruyoruz. Benim tavsiyem rar lı dosyayı c veya d sürücüsü içerisine çıkararak oradan setuplamak. kurulum esnasında sizden kayıt isteyecek bu önemli değil sadece prog. kendi içine kayıt yapıyor. herhangi bir harfle veya isim girerek devam edebilirsiniz. Kurulum bittiğinde başlat menüsünden f veya Q klavye seçeneğini seçerek progu başlatıyorsunuz. Bir tanıtım kutucuğu gelecek üzerine tıklayarak proga giriş yapabilirsiniz. Sağ clikle yardım dosyalarına ulaşabilirsiniz dersler sekmesinden acemi-orta-ileri düzey den birini seçerek derslere başlayabilirsiniz.

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Bu tür programlar hakikaten hızlı ve doğru klavye kullanımı açısından çok önemli. PAylaşım için teşekkürler.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Link duzeltilmistir

4. calactica

calactica Aktif

Beğenileri: