1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

107 Yaşında 23'üncü Kocayı Arıyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve yeşüLL tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    Yaşı 107 olabilir ama bu onun bir daha evlenmesine hiç de mani değil. 107 yaşındaki Malezyalı kadın, uyuşturucu bağımlısı kocasının genç bir kadın için kendisini terk edebileceğinden endişe ederek yeniden evlenebileceğini söylüyor...
    Malezya'nın kuzey Kuala Terengganu kentinde yaşayan Wook Kundor isimli kadın, evliiğe hâlâ umutla bakıyor. 107 yaşındaki Wook, uyuşturucu bağımlısı kocasının kendisini genç bir kadın için terk edebileceğini ve bekar kalmaktan korktuğu için yeniden evlenebileceğini anlatıyor.

Kendinden 70 yaş küçük kocasıyla bundan dört yıl önce evlenen yaşlı kadının evlilik töreni de gazetelerde yer almış ve tepkilere neden olmuş.

Kocası Muhammed'in başkent Kuala Lumpur'daki bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gördüğünü belirten Wook, tedavi biter bitmez eşinin kendisinden vazgeçebileceğini ifade ediyor üzülerek.

Ne olur ne olmaz diye şimdi yeni bir aşk arayan Wook Kundor, "Yaşlı bir kadın olduğumun farkındayım. Genç bir kadının çekiciliği üzerimde yok elbette. Ama böyle bir beklentim olması da normal değil mi? Ben de bir kadınım sonuçta" diyor.

"Terk edilebileceğim için sanırım böyle bir hisse kapıldım. Daha başka bir nedeni yok" şeklinde konuşan kadın, komşuları onu arabayla götürebilirse eğer, kocasını ziyaret edeceğini de sözlerine ekliyor.

(GAZETEPORT)

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Wook teyzeye adayım