1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

11. Sınıf Geometri 1. Dönem 2. Yazılı

Konusu 'Yazılı Soruları / Testler' forumundadır ve e-PaCk tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    332 ÇTL
    2007-2008 Eğitim Öğretim Yılı Matematik Dersi 11. Sınıf 2. Yazılı Yoklama Sınavı

S.1.

S. 2.

S.3. Bir köşesinden 12 tane köşegen çizilebilen dışbükey bir çokgenin herhangi bir köşesinden çizilen köşegen bu Çokgeni kaç tane üçgene böler?

S.4.

S.5.

D C
    A B

ABCD yamuk [EF] orta taban =10 cm, =3 cm, =?

S.6. Şekilde o merkezli çemberde [AB]//[CD] dir. AB yayı 1100 ve CD yayı 1200 ise BOC açısının ölçüsünü bulunuz?

S.7. Şekilde |AB|=|AC|=1O cm. ve |BC|=12 cm. ise, KLMN karesinin bir kenar uzunluğunu bulunuz?

S.8.

Şekilde O Merkezli çemberde [AB] çaptır.C açısı 400 ise AD yayının ölçüsünü bulunuz?

Sayfayı Paylaş