1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

12.08.2012 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.119
  Beğenileri:
  6.456
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  136 ÇTL
  [​IMG]

  Sevgili Koçlar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu etkisi altında başlıyor. Bu enerji gün boyu çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı kılmakta. İlginizi çeken konularda bilgi toplamanız, görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz.

  Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçiş günlerinde kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar. Kaldı ki bu enerji altında bu gayet mümkündür. Yaratıcı ifademiz, orijinali keşfetme isteğimiz, internet üzerinden kişiler arası bağlantılar kurabilmemiz, organize işlerimizi başarıyla yürütmemiz kolaylaşır.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Boğalar Pazar günümüz, Ay-İkizler burcu seyir etkisi altında başlıyor. Sahip olmayı düşündüğümüz maddi ve manevi konular üzerinde başarıyla işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek, ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Gün boyu, fikirlerimizi insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız. Tahminlerimizde yanılma payımızın düşük olduğu bugün, insanları kolayca ikna edebilme gücüne sahibizdir.

  Güç ve özgürlük için paranın gerekli olduğunu düşünebilir, sırf bu nedenle gün boyu maddi meseleler üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Ancak işin ilginç tarafı tutumlu bir yapınız olsa da, bugün kolayca para harcayabilirsiniz veya harcamak durumunda kalabilirsiniz.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili İkizler Pazar günümüz, burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Kendiniz ve başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan ve bol bol konuşmaktan hoşlanacağınız bugün, kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak mümkündür. Gün boyu tüm davranışlarınızda ve kararlarınızda iletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz.

  Ayrıca bu etki altında başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğinin de farkındasınızdır. İletişim ve ikna gücünüzden yararlanmak bugün gayet kolaydır. Bu güç, hem dış dünyada başkalarının ilgisini çekmenizi hem de ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlar. Gün boyu dikkat edeceğiniz en önemli husus, gönlünüzce hareket etmektir. Kimsenin sizin denetlemesini istemezsiniz.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]

  Sevgili Yengeçler Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz gibi yansımalar görülebilir.

  Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz. Sizin için önem arzeden konular üzerinde mantığınızı devreden çıkarmadan hareket etmekte yarar vardır. Eğer şartlar sizi birileriyle iyi geçinmeye zorluyorsa ve hakikaten sizin için bu faydalı olacaksa kendinizle çelişmeyiniz. Bazen suyun akışına gitmekte yarar vardır.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Aslanlar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyir etkinliğiyle başlıyor. Bu enerji altında ister istemez ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz. Bir yandan gün boyu değişik konular üzerinde bilgi sahibi olurken diğer taraftan altından kalkamadığımız meseleler üzerinde de çözüm yolları bulmaya çalışabiliriz.

  Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz. Girişim, faaliyet, görüşme, grup temasları ve beraberliğinizle ilgili mevzular üzerinde güven duygunuzu önde tutarak ilerlemenizde fayda vardır. Benim tavsiyem karşınıza çıkabilecek seçenekleri mantıklı bir şekilde değerlendiriniz. Acele etmeden kendiniz için en uygun olanı tespit etmeye çalışınız.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Başaklar Pazar günümüz İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu geçiş, yenilikte bulunmak için yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri destekleyicidir.

  Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde günü geçirmekte yanadır. En azından koca bir haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak ister. Haklıdır da. Eğer günü umduğumuz gibi geçiremezsek gergin olabiliriz. Kısa yürüyüşler, kitap okumak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek sizin için keyiflendirici olacaktır.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Teraziler Ay-İkizler burcu etkinliği altında Pazar gününe adım atıyoruz. Özgürlük aşkıyla dolu olarak aktif bir güne merhaba diyoruz. İstediklerimizi elde etmek arzumuz fazlasıyla ön planda. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi.

  Yurtdışı ve yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek gün boyu sizi rahatlatıcı olabilir. Fikirlerinizi başkalarına ifade etmeniz kolaydır ancak lafı uzatan döndürüp dolaştıran kişilerden uzak durmanız mümkündür. Eğer çevrenizde bulunan kişiler sizinle aynı doğrultuda düşünüyorsa onlarla muhabbet etmekten hoşlanabilir, hatta bu kişilerin sözlerini kolayca benimseyebilirsiniz.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Akrepler Pazar günümüz Ay-İkizler burcu geçişiyle başlıyor. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz bugün oldukça yüksek. Değişiklik, yenilik hevesi içinde olan kişi, denetlenmeye veya azla idare etmeye mecbursa doğal olarak bazı konularda tepkili davranabilir.

  Kuşku içinde ister istemez her şeyi enine boyuna öğrenmek için didikleyebilir. Olan biteni analiz etmek ister, içinden gelmese de akılcı davranmanın onu koruyacağına inanır. Aslında kuşkularında haksız değildir. Görünen köy kılavuz istemez misali, gerçekler önünde durmaktadır. Fakat yüreği bunları kabul etmekten yana değildir.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Yaylar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir yansımadır. Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur.

  Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, durumları izah ederken ılımlı sözcükler kullanabilirsek karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır. İlişkinizle alakalı bu enerji, biraz havaileştireceği için dikkatli olmakta fayda vardır.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji aktif düşünmemizi sağlıyor. Bilgimizi ortaya koyma hevesliliğimiz oldukça yüksek. Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor.

  Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan gönlümüzce günü planlayabiliriz. Düşüncelerimiz bazen kızım sana söylüyorum gelinim sen anla cinsinden ifade etmeyi tercih ederiz. Takdir edilmek isteriz. Farklılıklarımızı kabul ettiklerinde kendimizi öylesine mutlu hissederiz ki, bu moral sayesinde problemlerimizin tümünün üstesinden gelebildiğimizi fark ederiz.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Kovalar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyriyle başlıyor. Yüreğinizin sesi kimi zaman kulağınıza sıra dışı hatta bazen isyankar cümleler fısıldasa da, bütün bunların nedeni yenilik hevesliliğinizdir. Günlük hayatın kısıtlayıcı atmosferinden, elden geldiğince soyutlanmak ihtiyacı duyduğunuz bugün, ister aşk ister hangi konuda olursa olsun kendinizi özgürce ifade etmekten yanasınızdır.

  Çünkü bu istek, sizin mayanızda vardır ve siz böyle olmadıkça verimli bir gün geçiremeyeceğinizi çok iyi bilirsiniz. Bu enerji karşı cins üzerinde etkili olmanızda, farklı kişilerle tanışmanızı da sağlayıcıdır. İnternet üzerinden yeni yayınları takip edebilirsiniz. Bir kitap satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşabilir, günü hoş bir şekilde geçirebilirsiniz.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle


  [​IMG]


  Sevgili Balıklar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu seyriyle başlarken bu enerji içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz gün boyu bize rehberlik ediyor. Kimsenin bilmediği derinliklerimizle temasa geçerken, geçmişi düşünmek dahi istemiyoruz.

  Varsa yoksa yeni, güzel düşlerin peşindeyiz. Ancak bütün bunlar gerçekleşmeli, artık şans ibresi bizi işaret etmeli diye düşünebiliriz. İçimizde birilerine ifade etsek bile anlamalarının mümkün olmadığı bir dünya istiyoruz. Kendimizi dilediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ancak bazı kişilerin anlamakta zorlanabilecekleri bir dünya bu. Zaten bir balığı çözebilmeleri için derinliklerin farkında olmaları lazımdır. İşte biz bugün kendi dünyamızın keşfindeyiz.


  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle

  Mynet.

   
 2. Hazangülü

  Hazangülü Forum Onuru

  Katılım:
  7 Haziran 2006
  Mesajlar:
  9.720
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  4.480
  Banka:
  4.128 ÇTL
  emegine yüregine saglik paylasim icin tesekür
   
 3. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.119
  Beğenileri:
  6.456
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  136 ÇTL
  Rica ederim :)
   
 4. arz-ı hal

  arz-ı hal şşşşştttttttt Özel üye

  Katılım:
  29 Kasım 2011
  Mesajlar:
  9.004
  Beğenileri:
  559
  Ödül Puanları:
  5.980
  Meslek:
  artık sadece eş ve anne
  Yer:
  Beşitaş'ın tam ortası
  Banka:
  4.207 ÇTL
  Sevgili Koçlar Pazar günümüz Ay-İkizler burcu etkisi altında başlıyor. Bu enerji gün boyu çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı kılmakta. İlginizi çeken konularda bilgi toplamanız, görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz.

  Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçiş günlerinde kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar. Kaldı ki bu enerji altında bu gayet mümkündür. Yaratıcı ifademiz, orijinali keşfetme isteğimiz, internet üzerinden kişiler arası bağlantılar kurabilmemiz, organize işlerimizi başarıyla yürütmemiz kolaylaşır.

  Gönlünüzce geçirebileceğiniz, huzurla dolacağınız bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle

  tüm gün uyudum,uyanık olduğumda ise forumdaydım:D


   

Sayfayı Paylaş