1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

12.09.2011 Burç Yorumu- Balık

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve HayLaZ MeLeK tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. HayLaZ MeLeK

  HayLaZ MeLeK Aktif

  Katılım:
  11 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  381
  Beğenileri:
  8
  Ödül Puanları:
  630
  Meslek:
  zorunlu aylaklık. ama idealist aylak :D
  Banka:
  2 ÇTL
  Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Falı

  Bugün sevindirici bir haber alabilirsiniz. Aradığınız aşkı nihayet bulmak üzeresiniz. Fakat bu o kadar da kolay olmayacak. Çünkü ulaşmak istediğiniz kişi çok farklı ve gizemli birisi. Onun kalbini kazanmak zor. Ama siz de zorları ve ulaşılmazları aşan bir kişiliğe sahipsiniz
  Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Falı

  Sevdiğiniz bir kimsenin, bir düşüncesinden ya da tutumundan huzursuz olarak onu değiştirmek için birşeyler yapmak ya da söylemek gereği duyabilirsiniz. Ancak şimdilik buna teşebbüs etmezseniz daha iyi olur. Onun düşüncelerini etkilemeniz bu aralar mümkün değil. Kendi haline bırakıp, olduğu gibi kabul etmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evli bir insansanız eşinizle birlikte bazı önemli şeyer yapmanız olasıdır. Dost çevrenizle bir arada bulunabilir, yalnızsanız karşı cinsten çekici kimselerle tanışabilirsiniz.
  Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Falı

  Duygusallığını göstererek insanları da huzursuz edebiliyorsunuz. Aşk konusunda titiz davranmanız partnerinizin düşüncelerini olumsuz etkiliyor. Ruhen çökmüş gibisiniz.
   

Sayfayı Paylaş