1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

13.08.2012 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya Men sebete nebete... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.127
  Beğenileri:
  6.461
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  84 ÇTL


  -

  Sevgili Koçlar saat 11:27 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman dilimi içinde, işiniz başınızdan aşkındır. Ancak istediğiniz gibi sonuç almakta zorluklar yaşanabilir. Günlük plan içinde, daha önce tasarlanmış ve düşünülmüş çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Fakat yenilikleri yürürlüğe koymak yerine beklemede tutmak, sonucun başarılı olması açısından gayet etkilidir. Düşüncelerinizi belli bir nokta üzerinde kilitlemeniz, dağılmadan işlerinizi yapabilmeniz için benim tavsiyem, etrafınızla olan bağlantınızı bir miktar azaltmanız işinize veya ne ile meşgulseniz o konuya odaklanmanızdır.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başlayacak Ay, ailenizle olan ilişkiniz, evinizi ilgilendiren konular ve iç dünyanızdaki güven olgusu bugün son derece önem taşıyabilir. Saat 15:28 Ay-Neptün görünümü, ebeveynlerinizle veya partnerinizle olan iletişiminizde hoşgörü, sevgi ve şefkat duygunuz üzerinde olumlu bir tesirdir. Saat 22:44 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında, ailenizi, evinizi ve güvenliğinizi gayet iyi koruyabilir, savunabilir hatta sonuna kadar savaşabilirsiniz.

  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur….


  -


  Sevgili Boğalar
  yeni haftamız saat 11:27 olana dek Ay boşluk etkisi altında geçecek. Bu süre içinde satış-alış, komisyon, pazarlama-kredi alımı gibi meselelerde akıllıca düşünmeli, acele kararlar alınmamalıdır. Olayları anlamadan dinlemeden hareket etmeyiniz. Üzerinizde baskı kurmaya kalkışan olursa canınız oldukça sıkılır. -Ne halleri varsa görsünler diyerek kendi dünyanıza çekilebilirsiniz hatta ipleri koparma noktasına gelebilirsiniz. Boşluk saatleri içinde sakin olacağız ve elimizden geldiği kadarıyla beklemede kalacağız. Biliyorum bu oldukça zor. Ancak enerjiler bunu gerektiriyorsa huzurumuz açısından denememiz faydalıdır.

  Saat 11:27 Ay-Yengeç burcu seyri altında sabırlı, işlerinizi düzene koyabilir ve günün geri kalanını olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Saat 15:28 Ay-Neptün görünümü sayesinde yakınlarınız ve iş yerinizdeki arkadaşlarınızla olan irtibatınız olumlu yöndedir. Hoşgörülü düşünürsünüz. Saat 22:44 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında eviniz ve ailenizle alakalı konular öncelikli hale gelir. Eldekini korumak lazım diye düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı gayet hassas davranırsınız.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…


  -


  Sevgili İkizler saat 11:27 olana dek devam edecek Ay-boşluk etkisi altında, yenilik anlamındaki işleri gözden geçirmek, yarım kalan işleri tamamlamak faydalıdır. Bencil düşünmemek lazım. Genelde İkizler insanı, hata yapabileceğini kabul etmek istemez. Ancak birileri size uyarıda bulunursa sakın kulak arkası yapmayınız. Ayrıca başkalarından duyduğunuz bir şeyi kendi düşünceniz olduğunu iddia etmek yerine, size bu fikri sunan kişiye teşekkür ediniz. Bu sizi başkalarının gözünde yükseltecektir emin olunuz.


  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, mutluluğunuz ve yarınlarınız adına paranın ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getirebilirsiniz. Bütçenizle alakalı konularda hassas düşünebilirsiniz. Saat 15:28 Ay-Neptün olumlu görünümü sizi rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir. Saat 22:44 sonrası bütçenizle alakalı düzenlemelerde bulunabilir, ailevi ve ilişkinizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…
  -


  Sevgili Yengeçler saat 11:27 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Kendinize ve başkalarına karşı sabırlı olmanızda yarar var. Çünkü bir konu üzerinde kesin bir sonuca varmak veya umduğunuz cevaplarla karşılaşmak pek kolay olmayabilir. Maddi açıdan her olasılığı göz önüne alarak hareket etmekte yarar var. Hani mümkünse ekonomik düşünmeyi tercih ederseniz sıkıntı yaşamamış olursunuz.

  Saat 11:27 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında sizin için güvenlik unsuru son derece önemli hale gelir. Gün boyunca davranışlarınızda, dış görünümünüzde bunun yansımasını görmek mümkündür. Belki ilk anda etkiniz sezilmeyebilir, şöyle bir bakılıp geçilebilirsiniz fakat sürekli bulunduğunuz ortamda bir zaman sonra nezaketiniz, sakinliğiniz hissedilmeye başlanır. Siz de önce susmayı tercih edebilir, aradığınız güveni bulduğunuz anda kolaylıkla ortama uyum sağlayabilirsiniz. Saat 15:28 sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  Saat 22:44 sonrası, duyarlılık ve hassasiyet gözlerinizin içinden dünyaya yansıyabilecek kadar ön plandadır. Bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek sizin için gayet olumludur.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…  -

  Sevgili Aslanlar yeni haftamız saat 11:27 olana dek devam edecek Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Aklınıza gelen bir fikri, uygulamak yerine şöyle geriye çekilerek olan biteni incelemek çok daha yararlıdır. Hedefinizden şaşmadan ve ani kararlar vermeden gözden geçirmelerde bulununuz.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, iç dünyanıza çekilerek, hassas olduğunuz meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Durgunluğunuz başkaları tarafından yanlış algılansa da, bunun üzerinde pek durmazsınız. Saat 15:28 sonrası duygularınızı dışa karşı gizlemek için bir maske takarsınız. O maskenin altında yatanı fark etmek ancak sizi çok seven bir kişinin başarabileceği bir şeydir. Sizi olduğunuz gibi, olduğunuz halinizle ve şartlarınızla düşünerek, sizin yerine kendisini koruyarak düşünebilen kişiye yüreğinizi açmaktan yanasınızdır. Saat 22:44 sonrası ev, aile, yuvayla alakalı konularla yakından ilgilenirsiniz.

  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…  -


  Sevgili Başaklar saat 11:27 olana dek devam edecek Ay-boşluk etkisi altındayız. Mesleki konularda yapmayı düşündüğünüz yenilik veya uygulamaları tekrar gözden geçirmenizde fayda vardır. Eğer iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Tabii ki anlamsız bir rolde sıkışıp kalın demiyorum ancak bir meçhule doğru yol almanın, nasılsa iyi bir şeyler olur diyerek ilerlemenin de anlamı olmadığını biliniz.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, sosyal hayatınız, yaşadığınız yer, aileniz ve güvencenizle alakalı konuları fazlasıyla önemsersiniz. Başarılarınızla adınızdan söz ettirmek istersiniz. Saat 15:28 sonrası sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit edebilirsiniz. Saat 22:44 itibariyle enerjiniz gayet olumlu. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…


  -


  Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 11:27 olana dek devam edecek Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Bu zaman dilimi içinde, etrafınızdaki bazı aksaklıklar gözünüze kolaylıkla çarpar. Sizi sinirlendiren bir durum varsa bunu mutlaka halletmeliyim diye düşünebilirsiniz. Ancak boşluk etkisi altında olduğumuz için sakin olmakta yarar var.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, mesleki konularda eskiyle alakalı meselelerin halledilmesi gerekebilir. Etrafınızda bulunan insanlar, sorumluluklarınızı size hatırlatabilir veya günlük hayatın içindeki her şey sizi belirli bir yönde hareket etmeniz için zorlayabilirler. Saat 15:28 sonrası aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Kurallara boyun eğmek ve istenilenleri yapmaktan ziyade bildiğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır. Saat 22:44 sonrası enerjiler duygusal anlamda rahatlatıcıdır.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…


  -


  Sevgili Akrepler saat 11:27 olana dek sürecek Ay-boşluk etkisi altında, canınızı sıkan her ne ise gerçekçi bir şekilde düşününüz. Uygulamayı düşündüğünüz ve tamamen geleceğinizi ilgilendiren meseleleri, şu anki mevcut iş koşullarınız çerçevesinde ele almanızdır. Gerçekten ne istediğinize tam olarak cevap veremediğiniz takdirde kafanızın karışacağı açıktır.


  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, ailevi değerlerinizi koruma ve kollama iç güdünüzün yüksek olduğu bugün, isteklerinizi ifade ederken sadece kendi rahatınızı düşünmek yerine, başkalarının da fikrini almak zorunda olduğunuzu biliniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, öncü gücünüzü bilgilenmek, eğitim, ticaret ve uzmanlaşmak adına yönlendirmeniz ve ilerlemenizdir. Başarılı olmanız gereken alanda karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ederken, kimi zaman bireysel isteklerinizi arka plana almanız gerekebilir. Saat 15:28 sonrası, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkındasınızdır. Saat 22:44 sonrası yaşamınızla alakalı konularda aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde olumlu yönde düşünebilirsiniz. Gelişmeler umut verici olabilir.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…

  -


  Sevgili Yaylar yeni haftamız saat 11:27 olana dek sürecek Ay-boşluk etkisi altında başlıyor.Bu zaman dilimi içinde, tabii ki yavaşlamak gerekir. Başkaları üzerinde üstünlük kurmak yerine, iş birliği yapmak çok daha akıllıca olur.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, içinizde korku ve kırılganlıklara yer vermeden sezgilerinizle yol alabilecek güce sahipsiniz. Ortak paylaşımlarınızı tamamlayan en önemli duygu, güvenceniz olacağından, ileriye yönelik her konuda aileniz veya sevdiğiniz kişilerden yardım görebilir ve yalnız olmadığınızı hissedebilirsiniz. Saat 15:28 sonrası size ait her şeye sıkıca sarılabilir, bunlar üzerinde hiç kimsenin söz hakkı olamayacağını düşünebilirsiniz. Saat 22:44 sonrası istediğiniz ve arzuladığınız bir şeyin size olabilecek faydası veya ne kadar güvenli olduğu yolunda düşünme gereği duyarsınız.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…

  -

  Sevgili Oğlaklar saat 11:27 olana dek sürecek Ay-boşluk etkisi altında yeni haftamız başlıyor. İş hayatınız ile ilgili konular üzerinde yoğunluk çok fazladır. Mantıklı düşünmek pek kolay olmaz. Doyumsuzluk hali söz konusudur. Bazen işe dört elle sarılırsınız bazen de içinizden hiçbir şey yapmak gelmez. İletişim problemleri yaşanabilir. Başkasının ne söyleyeceği önemli değildir. Siz kendi düşüncenizi öne almaktan yanasınızdır.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi bir hayli duygusallaştırır. Problem çözmekten ziyade, işlerin kendiliğinden yola girmesini arzularsınız. Güvence gayet kıymetlidir. İş görüşmeleri için uygun bir zamandır. Geleceğinizi garanti altına almak istersiniz. Saat 15:28 sonrası idealleriniz çerçevesinde hareket etmeniz kolaylaşır. Moraliniz yükselir, duygusal anlamda rahatlarsınız. Saat 22:44 Ay-Venüs kavuşumu partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirir. Size karşı ılımlı davranabilir. Bu sayede huzurunuz yerine gelir.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…

  -

  Sevgili Kovalar yeni haftamız Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Saat 11:27 olana dek devam edecek bu durum, ilişkilerde iki yönlü düşünmenizi sağlar. Ancak bu düşünce tarzı, kafanızın karışmasına neden olabilir. Bir yandan özgür olmak istersiniz ancak diğer yandan bağımlısınızdır.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında kısıtlanmaya hiç gelemezsiniz. Size göre, problemlerin altında yatan sebep, iş ortamınızdaki insanların garip tutumları, sanki bilgileri çok fazlaymış gibi hava atmaları, kendilerini dünyanın en bulunmaz kişisi olarak görmeleri nedeniyle oluşmaktadır. Oysaki sizin aklınız, orijinal fikirleriniz bir işletme için son derece önemli ve gerekli şartlardan biridir. Saat 15:28 Ay-Neptün görünümü doğru bir karar vermek için yeterli değildir. Ancak gerginliklerinizi yumuşatır, rahatlamanızı sağlar. Saat 22:44 sonrası hayata, ilişkinize, iş hayatınıza, sevdiklerinize tümüyle güven içinde olma arzunuz yoğunlaşır.


  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…

  -


  Sevgili Balıklar saat 11:27 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Kafanızın içinde birden fazla konu dönüp durur. Konuşurken, yazışırken çoğu zaman dağılabilirsiniz. Mutlaka bir çözüm yolu bulmalıyım diyerek kendinizi zorlamak yerine önce sorunu net olarak saptamakta yarar var.

  Saat 11:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay, sezgilerinizin artışı ve sizi taçlandırması anlamına gelmektedir. Bağımlılıklarınızın bir kez daha altını çizerek belirleyeceğiniz gün içinde, bakıcı, koruyucu ve kollayıcı özellikleriniz daha fazla ön planda olabilir. Yaşadığınız ilişki, uğraştığınız hobiler, inandığınız değerler, kafanızın içindeki fikirler bugün iki misli daha önem taşıyabilir. Bu halinizi, duyarsız insanların hissetmesi tabi ki mümkün olmadığından sizi fazla alıngan, hassas bulabilirler. Saat 15:28 sonrası elinizi attığınız her işte başarılı olabilirsiniz. Yeter ki etki altında kalmayın, yeter ki inandığınız yolda ilerleyin ve her zamankinden bir iki kat daha fazla kendinize güvenin. Saat 22:44 sonrası enerjiniz olumludur. Kendinizle barışıklığınız gayet yüksektir.

  Gittiği yolun farkında olmayan, Tesadüflerin yolcusu olur…


  -

   

Sayfayı Paylaş