1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

1300 Fareyle Yaşayan Kadın

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve YounG_MaN tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL

Roger Dier'ın evinde bu kadar çok fare olduğu saptanınca, yetkililer fareleri tahliye etti. Press Democrat gazetesine açıklamasında, evdeki piton yılanını beslemek için 4 yıl önce bir yavru fare satın aldığını, ancak hayvanın hayatının tehlikede olduğunu sezip huzursuzlanması üzerine fareyi yem yapmaya yüreğinin elvermediğini anlattı.Daha sonra, çok sevimli ve sonsuz eğlence kaynağı olduğunu fark ettiği farelerden 4 tane daha aldığını anlatan Dier, ancak hayvanları kısırlaştırmayı akıl edemediğini ve kontrolsüz bir şekilde ürediklerini söyledi.
    Komşuların koku üzerine haberdar ettikleri yetkililer, orta sınıf bir mahallede bulunan evde kesif bir idrar kokusuyla karşılaştılar. Evdeki döşemenin de yem ve sıçan pislikleriyle kaplı olduğu bildirildi.
    Yetkililerin evden topladığı farelerin bir kısmının çok hasta veya yaralı olduğu için itlaf edildiği belirtildi.

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ay çok iğrenççç temiz bir hayvan olsa neyse de bir de ben nefret ederim zaten fareden

3. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    fareden kim nefret etmezki insanlar evlerinde bir tane fare görür ıy aman der ama bu kadına bakarsan kafayı yemiş delü olması lazım :D:D:D:D

4. küçüğüm

küçüğüm Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    SiNoP
    Banka:
    0 ÇTL
    o kadın delirmiş olmalı 1300 fareyle yaşamak mııı..ben bir fare görünce bi tuhaf oluyorumm...

5. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Ne TatLı ŞeyLer Len onLar..
    KızArtMaSı İyi oLuyomuş öLe DuyDum..:v:v