1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

15.09.2012 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve Papatya tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.119
  Beğenileri:
  6.456
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  136 ÇTL


  Sevgili Koçlar, Ay-Başak burcu geçiş etkinliği altında cumartesi gününe adım atmaktayız. Gün boyu etkili olacak Ay-Mars ve Ay-Jüpiter görünümlerini hesaba katarsak, ev işi, temizlik, kişisel bakım, sağlık, cinsel hayatınız ve parasal konular üzerinde titizlikle durulması mümkündür. Ufak tefek rahatsızlıkları sorun haline getirebiliriz.

  Etrafınızda gelişen olaylara bazen mantıklı şekilde ele alırken, kimi anlarda duyarlı tepkilerde bulunabilirsiniz. Aile büyükleri özellikle anneyle yakından ilgilenmek gerekebilir. Böyle durumlarda problemleri içinize atmak yerine duygularınızı paylaşmanız gayet yararlıdır. Hem rahatlarsınız hem de olayları daha sakin bir şekilde ele alabilirsiniz. Gün boyunca yenilik yapmak ve ferahlamak ihtiyacınız yoğundur. Ancak yeniayın bir gün öncesindeyiz. İyi bir planlama yapmadan hiçbir konuda adım atmamanız yerinde olur.

  -

  Sevgili Boğalar, gerek aşk hayatınız gerekse maddi konularda dikkatlice düşünmenizi sağlayan Ay-Başak burcu geçişiyle cumartesi günümüz başlıyor. Gün boyu Ay, Mars ve Jüpiter ile görünüm yapacak. Aşk hayatınız başta olmak üzere flört ilişkilerinizle ilgili konularda öncelikle mevcut durumun artı ve eksileri üzerinde odaklanabilirsiniz. Eğer mutlu bir dönem geçiriyorsanız, bu enerji altında aşkınızı daha ciddi bir şekilde sürdürmek adına kafanızın içinde planlamalarda bulunabilirsiniz.

  Tam tersi bir durum söz konusu ise, doğal olarak didiklemek ve sağlam bir zemin üzerinde durup durmadığınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Gün boyunca enerjiler, ister olumlu ister olumsuz olsun eylemde bulunmanız adına etkili değildir. Daha ziyade anlamaya çalışmak ve mükemmele ulaşmak amacıyla analiz etme anlamındadır. Sadece aşkla sınırlı kalmayıp varsa çocuklarınız, yatırımlarınız, sağlık ve sanatsal faaliyetleriniz kısaca hayatın içinde aktif olarak uğraştığınız her konuyu irdelemekten yana davranırsınız.

  -

  Sevgili İkizler cumartesi günümüz Ay-Başak burcu etkisi altında başlıyor. Bu enerji ve gün boyunca etkili olacak Ay-Mars ve Ay-Jüpiter arasındaki görünümler, korunma, sahiplenilme ve hayatınızdaki temel teşkil eden konular üzerinde yoğunlaşmanın işaretidir. Anne veya babanızla alakalı mevzular veya çocuğunuz varsa annelik ve babalık duygunuzla ilgili ayrıntılar, ev sınırları içinde konuşulabilir. Bağlılıklarınız, özel hayatınızla ilgili son durumlar ele alınarak tekrar bir gözden geçirilebilir.

  Aile kavramı, yaşadığımız toplumun en küçük çekirdeğini oluşturduğundan, bu alanda yaşanan ters bir durum, doğal olarak dış dünyadaki başarı ve başarısızlıklarınızın işaretidir. O nedenle elbirliği yapmak, aksayan noktaları gözden geçirmek son derece önemlidir. İşte bugünkü enerjiler dikkatinizi bu yöne çekebilmeniz açısından gayet önemlidir.

  -

  Sevgili Yengeçler yoğun bir çalışma haftasının ardından Cumartesi günümüz Ay-Başak burcu geçişiyle başlıyor. Gün içinde Mars ve Jüpiter ile görünüm yapacak Ay, yakın çevre bağlantılı her konuda titiz davranmanız, hareketlerinize gayet dikkat etmeniz, hizmet duygusuyla dolu olmanız anlamındadır. Yani ister istemez, her şeyin düzgün bir şekilde yürümesi için elinizden geleni yaparsınız.

  Yaşadığınız çevredeki bir ufak sorun veya can bildiğiniz insanların başındaki bir problem en az onlar kadar sizi ilgilendirir. Hassasiyetiniz ön plandadır. Fakat bunun altında yatan en önemli sebep, hayatı daha düzgün ve huzurlu yaşamak adınadır. Tabi ki kimi zaman eleştirel davranabilir ve bazı kişileri uyarma gereği duyabilirsiniz. Bu tamamıyla sevgi ve iyilik adınadır.

  -

  Sevgili Aslanlar cumartesi günümüz Başak burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlayacak. Gün boyu Mars ve Jüpiter ile görünüm yapan Ay, parasal konularda titiz düşünmenizi sağlayıcıdır. Gelir-gider dengemizi sarsmadan alışverişlerimizi yapmakta yarar var. Ayrıca sorun çıkaran veya çıkarabilecek meselelerin titizlikle gözden geçirilmesi lazım. Sağlık, ailevi ilişkiler anlamında gerginlikte uzak durmamızda yarar var. Temizlik, düzenleme, özel ihtiyaçlara bütçede belli bir miktar ayrılması yerinde olur. Kışa hazırlık anlamındaki onarım ve tadilatlar da buna dahildir. Hesabınızı iyi yapmanız son derece önemlidir.


  Planladığınız bazı işler elde olmayan nedenler yüzünden aksadığında, fazla yemek yemeğe veya ruhsal olarak öfkeli bir ruh hali içinde günü geçirmemeye çalışınız. Yapılması gereken, sorunlarınızı bir çerçeve içine alarak, hangisinin ivedilikle halledilmesi gerektiğini saptamak olmalıdır. Böylece aynı anda bir çok konuda mücadele vermek yerine, daha az zaman harcayarak en önemlisini halletmiş olursunuz. Hangi girişimlerde bulunmak size yarar sağlar veya nasıl davranırsanız finansal açıdan kendinizi daha rahat hissedersiniz bunları düşünmeye çalışınız. Öncelikli konu, iş bulmak ise, gerek internet yoluyla gerekse etrafınızdaki insanlarla bağlantı içinde olmayı ihmal etmeyin. Durumunuza uygun gayet açıklayıcı bir özgeçmiş hazırlamanız, oldukça işinize yarayabilir.

  -

  Sevgili Başaklar cumartesi günümüz burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlayacak. Ay gün boyunca hem Mars hem de Jüpiter ile görünüm yapacak. Bütün bunları harmanladığımızda, güne hızlı ve tempolu bir şekilde özellikle zihinsel açıdan fazlasıyla etkili ve aktif gireceğinizi söyleyebilirim. Alışveriş ve kişisel bakımınızla alakalı işleri halledebilirsiniz. Genel olarak titiz düşünürsünüz. Her şeye hakim olmaya çalışabilirsiniz. Size ihtiyaç duyulan her konuda sevdiklerinizin yanında olacağınız bugün, kimi zaman endişeli bazen de heyecanlı davranabilirsiniz.

  Hayatınızı düzene sokmaya çalışırken o kadar çok alanda mücadele edersiniz ki, üzerinizdeki sorumluluklar çoğu zaman sizi yıldırabilir. Herkes iki adımda işlerini yoluna koyarken sizin on adım atmanız gerekebilir. Ancak siz o gözlem gücünüz ve pratikliğinizle her şeyin altından kalkabilecek güçtesiniz. Bilgi ve tecrübenizi gayet yerinde ve gerektiği zamanda ortaya koyabilirsiniz. Duygusal konularda ise, sizi neyin mutlu edeceğini gayet iyi bildiğiniz için, bugünkü enerjilerin desteği sayesinde bunları dile getirebilirsiniz.

  -

  Sevgili Teraziler gün boyu Başak burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, Mars ve Jüpiter ile görünüm yapacak. Yarım kalan işlerin bitirilmesi adına olumlu olan enerjiler altında yoğunluk bazen can sıkıcı olabilir. Fakat bugün yapılan düzenlemeler önümüzde hafta bir hayli işinize yarayabilir. Bugün cumartesi olsa da, bir çok kişi çalışmakta.

  Özellikle sağlık sektöründe görevli olanlar veya bir şekilde hastaneyle alakalı işleri olanlar için yoğun bir gün anlamı taşıyabilir. Kişisel bakımınız, evinizin düzenlenmesi, alışveriş günlük aktivitenizde epeyce zaman alabilir. Bazılarınız kısa bir geziye çıkarak, bol bol dinlenmeyi tercih edebilirler. Mali konular yine gündem maddenizde yer alabilir. Yenilik anlamında verilecek kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır.

  -

  Sevgili Akrepler gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, burcunuz üzerinde seyrini sürdüren Mars ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu görünüm kişisel meselelerin, hedeflerin, yürürlüğe koymak istediğiniz konularda yardımcınızdır. Hırslı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ancak ben özellikle ikili ilişkilerde çatışma, kıskançlık veya hakimiyet kurma anlamında dikkatli olmanızdan yanayım.

  Günlük enerjiler, mükemmelliğe olan tutkunuzu yükselticidir. Bugün bir yandan detaylar ve diğer taraftan mutlaka halledilmesi gerekenler nedeniyle günün büyük bir kısmı yoğun geçebilir. Saat 15:52 Ay-Jüpiter görünümü, eylemde bulunmaktan ziyade düşünmek ve işleri organize etmek anlamında değerlidir. Maddi açıdan çok fazla iyimser düşünerek kararlar alınmamalıdır.

  -

  Sevgili Yaylar cumartesi günümüz Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Her meseleyi titizlikle ele alma, üzerinde düşünme, yapmak istediklerinizi kafanızın içinde planlama yönünde bir hayli etkili olan bir gündeyiz. Aklımızda soru işareti kalsın istemeyiz. Önümüzdeki hafta halledilmesi gereken işleri bugün düşünmek zorunluluğu biraz can sıkabilir. Ancak mecburuzdur. Saat 14:33 Ay-Mars görünümü, kendimizi bir an önce toparlayarak hakimiyeti ele geçirme arzumuzu işaret eder.


  Sağlığımız, kişisel açıdan bizi gerginliğe teşvik eden meseleler yüzünden son zamanlarda zorlanan Yayların bugün sakin bir şekilde durumlarını gözden geçirmelerinde yarar var. Dinlenmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 15:52 Ay-Jüpiter görünümü ilişki meselelerinde önemlidir. Bazen coşkunlukla hareket edebilir bazen de deyim yerindeyse pire için yorgan yakabilirsiniz. Oysaki abartılı düşünmenize ve hareket etmenize gerek yok. Birbirinizi dinlemenizde yarar var.

  -

  Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Gün içindeki etkisini hissedeceğimiz Ay-Mars ve Ay-Jüpiter arasındaki görünümler, kafanızın içindeki her düşüncenin ve edindiğiniz her bilginin üzerinde titizlikle duracağınızı, gereğinden fazla titizleneceğinizi gösteriyor.

  Kişisel bakımınız, sağlığınız ve beslenmeniz, diyetiniz, başkalarıyla olan her türlü alışverişiniz, paylaşımlarınız yönünde önemli olan bu enerjiler, ev içinde yapılacak mevsimsel düzenlemeler, yarım kalan işlerin bitirilmesi yönünde faydalıdır. Malum çocuklu aileler okul ihtiyaçları için bugün de alışverişe çıkabilirler. Genel olarak hem düşünce ve hem de fiziksel aktivite bugün ön planda diyebiliriz. Fakat günün olumlu yönde değerlendirilmesi, dinlenmeye de vakit ayrılması için bütün işlerinizi iyi bir şekilde organize etmenizi tavsiye ediyorum.

  -

  Sevgili Kovalar cumartesi günümüz Ay-Başak burcu enerji etkinliğinde başlıyor. Ay-Mars ve Ay-Jüpiter arasındaki görünümleri hesaba kattığımızda, alışveriş ve düzenlemeler konusunda etkili bir gün olduğunu söyleyebilirim. Malum cumartesi günleri, hafta içinde yapılması mümkün olmayan işler epeyce zamanımızı alır. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı olur. Bütçeyi aşmamakta yarar vardır.


  İlişkilerde ince eleyip sık dokumanın, düzgün işlemeyen, aksaklık çıkaran ne varsa ele alınarak gözden geçirmenin günüdür. Normal zamanlarda canınızı sıkmayan hatta sorun dahi etmediğiniz ufak tefek mevzular bugün gözünüzden kaçmaz. Kusursuzluk isteğiniz öylesine yoğundur ki, mutlu dahi olsanız altında bir şeyler arayabilirsiniz. Oysaki biraz daha sıcak ve sempatik davranırsanız, karşı tarafın size açılması ve sizinle dertleşmesi mümkündür.

  -

  Sevgili Balıklar gün boyu karşıt burcunuz Başakta ilerleyen Ay, ilişkimizde tutkulu, iç dünyamızda bir hayli coşkulu olacağımız bugün, hangi konuda olursa olsun her şeyi incelemek, anlamak, yerli yerine oturtmak isteriz. Rahat davranmayız. Eğer beraberliğimiz yeni başlamışsa, partnerimizi çözmeye çalışırız. O da aynı şekilde bizi tanımak, nasıl biri olduğumuzu anlamak için sorular yöneltebilir, bizi ara sıra sıkıştırmaya çalışabilir. Ancak bütün bunlar olumsuz yönde değildir. Sadece ileride bir sorun çıkmaması içindir.


  İlişkisinde sorun olanların dikkatli konuşmalarında, anlamadan etmeden abartılı şekilde hareket etmemelerinde yarar vardır. İlişkisi olmayanlar için biraz zorlayıcı geçebilir. Kafanızın içinde neden ve niçin soruları gün boyu dolanır durur. Genel olarak bugün alışveriş, kişisel bakım, sağlık konularında etkilidir. Bu sizin için de geçerlidir. Ayrıca alışverişe çıkma, ihtiyaçların alınması, iş anlamındaki bazı meseleler hakkında sohbet edilmesi, yeni hedefler belirlenmesi yönünden etkilidir.

  -

  Mynet.
   
 2. ZeyNoO

  ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ V.I.P

  Katılım:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  54.319
  Beğenileri:
  6.231
  Ödül Puanları:
  12.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Banka:
  26.322 ÇTL
  Burcum Balık ama günlük yorumlara inanmıyorum zaten uymadı :D
   

Sayfayı Paylaş