15.12.2010 Burç Yorumları ..

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#1
KOÇ

İkili ilişkilerinizde ve iş hayatınızda sizi zorlayacak bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Öte yandan partnerinizle birlikte geçmiş, gelecek kıyaslaması yapabilir ve geleceğe dair yeni ortak kararlar alabilirsiniz.

BOĞA

Bugün huzursuz ve endişeli olmaya devam ediyor olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı olayları düşünüp pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız sorunlar sizi gerebilir. Maddi konularda ise fazla iyimser olmak sizi zorlayabilir!

İKİZLER

Üzerinde çalıştığınız konuları hızlıca bitirmek ve kendinize yeni hedefler koymak için harekete geçebilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde meydana gelecek gelişmeler sizi oldukça fazla memnun edecek.

YENGEÇ

Bugün yaşayacağınız bazı olaylar gereğinden fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. Öte yandan iş ilişkilerinizde iddiacı ve eleştirici bir tavır içinde olmamalısınız. Hoşgörülü ve iyimser olmanız gereken bir gün.

ASLAN

İş hayatınızda bugün bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelmek adına bazı kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki yeni bir boyut kazanabilir. Beklediğiniz gelişmeler yavaş yavaş gerçekleşiyor...

BAŞAK

Maddi anlamda sıkıntılar yaşadığınız ve yakınlarınızdan bu konuda destek beklediğiniz bir dönem. Ancak bu destekleri alamayabilirsiniz, hazırlıklı olun. Öte yandan ilişkinizde yaşadığınız sorunlara hemen tepki göstermek yerine olayların üzarinden biraz zaman geçmesine izin verin.

TERAZİ

Bugün üzerinizde gereksiz bir baskı hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek adına güçlü arzular duyabilir, büyük beklentiler içerisinde girebilirsiniz. Bu durum sizi gergin ve asabi yapabilir.


AKREP

Gün boyunca sakin ve huzurlu olacaksınız. Kendinizi günlük işlerinize veriyorsunuz. Öte yandan özellikle bayan arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Aşk hayatınızda ise sizi hoş gelişmeler bekliyor.

YAY

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Ancak onlara karşı biraz daha ilgili ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle yaşayacağınız olumlu gelişmeler sizi heyecanlandıracak.

OĞLAK

Yaşadığınız bazı sıkıntılardan dolayı her şeyin ters gittiği fikrine kapılabilisiniz. Duygularınızı denetlemelisiniz. Kendinizi fazla zorlamamalısınız. Gün içerisinde sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz.

KOVA

Gün boyunca sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerle iletişim kurabilir, onlarla yaşadığınız bazı sorunları paylaşabilirsiniz. Öte yandan yapmayı düşündüğünüz bazı girişimleriniz için arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz.


BALIK

Bugün maddi konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sürpriz fırsatlar beklenmedik kazançlar sağlayabilir. Diğer yandan sevdiğiniz kişiyle kurduğunuz gelecek planları maddi konulara endekslememelisiniz.
 
Top