1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

16 YTL'lik İddaa Kuponuyla 101 Bin 720 YTL Kazandı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Çirkin Kral tarafından 16 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, 18 yıllık eczacı 43 yaşındaki Oral Özel, geçen hafta oynadığı 16 YTL'lik İddaa kuponununda 15 maçı doğru tahmin ederek, 101 bin 720 YTL'lik ikramiyenin sahibi oldu.
    Oral Özel, bir yıldan beri haftada üç kez, ‘İddaa’ oynadığını belirterek, “Avrupa liglerindeki maçları gazetelerden ve internetten takip ediyordum. Bir gün büyük miktarda para kazanacağım içime doğuyordu. Son zamanlarda daha sık oynamaya başladım. Tekrar böyle büyük ikramiye kazanacağıma inanıyorum'' dedi. Kazandığı ikramiyeyle borçlarını ödeyeceğini de ifade eden Özel, kuponu eşi Ferda Özel'in yatırdığını söyledi. İkramiye kazanan kuponun Nilgün Şeftalicioğlu ve Ezel Cansever'in sahibi olduğu 114632 Nolu bayiden oynandığı belirtildi.

2. yalçın

yalçın Katılımcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    iddaa haram ya oynuyotum tutmuyo işte

Sayfayı Paylaş